Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

inu takovej ježíšek by se zamlouval i mne :-))))) jj........

A komu ne..? :) To je blazen.. ;) Nekdy se u nej budu muset stavit podivat se na to..

Hele,Martas,ted me tak napadlo..Jak poznam na origo navi,jestli je to A,B,nebo C?

RE: Samoze je mi jasny,ze je to nekde napsany..Ale kde? ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Martine a spol ...

Minuly tyden jsem jel Pasikem, do ktereho daval Pavel Vesely (audioves.cz) tuhle samou DVD mechaniku (stejnou mam i ja) a je to zapojene tak, ze pres tlacitka navigace se ovlada ta DVD mechanika, coz mi prislo supr-upr :palec2:

Jinak Martine, jako vzdy, pekna cista prace, jen by to chtelo najit pro DVD mechaniku jine misto, lamu si s tim hlavu uz nejaky cas a zatim zadny rozumny napad :) ... treba misto climatroniku a ten posoupnout dolu? :feve:

Ale tak to ja jen tak, stale je co zlepsovat.

Mila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to tak, ze navi vzadu na nejakem konektoru vysila signaly, jaky tlacitka mackas a kdyz je zapojeny vstup DVD, posilato signaly to krabicky, ktera simuluje IR dalkove ovladani a je zapojene primo do konektoru pro dalkove ovladani na DVD mechanice. Ta krabicka zaroven slouzi pro konverzi na RGB.

Tot vse, co vim, mozna to bude mit neco spolecneho s tim, ze se musi nejak dat ovladat externi origo TV tuner...

Vic by asi k tomu rekl Pavel (tady na foru je jako RyVes).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj :-)

je to z boku pravá strana dolní půlky přístroje je to tam napsané a končí bud A B C D (1U0 135 191 A )BCD

a nebo diagnostikou bez demontáže....

Jj diky..Ja jen,ze kamos ma Skodovackou navi napasovanou v Mondeu...Uz to tak koupil a ma tam naky trable..A kdyby ji chtel davat pryc,sem prvni u zdroje,tak abych vedel.. ;)

Diky za infosky.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé dvd s ovládáním navi jsem dával do Touarega, je to ovládáno přes CAN vývody navi přes ten interface...

Tady odkaz na interface: http://www.conexx-video.de/shop_neu/artike...Player_802.html

a ke každému autu se kupuje jiný svazek

mfd1: http://www.conexx-video.de/shop_neu/artike..._Navi_Plus.html

mfd2: http://www.conexx-video.de/shop_neu/artike...MFD2__RNS2.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Panel přístrojů RS 1U0 920 811 C na prodej je nový se štítkem a pinem cena 1999kč

vhodné pro všechny benzíny facelift 1.6 1.8T 1.8TRS 2.0MPI.......bez problémů vše bude ukazovat tak jak má!!!!!!!!!!

Tak mně to z auta ukradne a tady to vesele prodává za Baťovy ceny lol Hele ty nemehlo, by mne zajímalo kdy na těch autech makáš, když si porád v práci nebo na ní ležíš? ;):p

Nedám pokoj :palec2:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně to z auta ukradne a tady to vesele prodává za Baťovy ceny lol Hele ty nemehlo, by mne zajímalo kdy na těch autech makáš, když si porád v práci nebo na ní ležíš? ;):p

Nedám pokoj :palec2:

občas dostane opušták... , aby bylo na výlety... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...