Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Ahoj Martine, mam na teba jednu prosbicku. Objednal som si krytky ostrekovacov na svetlomety. Pridu nezafarbene. Teda treba kupit uz len spray s lakom v mojej farbe auta a je to? Odmastit a nastriekat farbu a potom lak? Netreba uz email alebo plnidlo? bude to pekny leskly povrch ako karoseria? Aky postup mam na to pouzit? To by uz malo byt pripravene len na nastriekanie, nie?

Vdaka! A pripadne kolko vrstiev mam dat farby a kolko laku...ak vobec treba viac davat... diky pane!

tu to secko je

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=172975

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Martine, mam na teba jednu prosbicku. Objednal som si krytky ostrekovacov na svetlomety. Pridu nezafarbene. Teda treba kupit uz len spray s lakom v mojej farbe auta a je to? Odmastit a nastriekat farbu a potom lak? Netreba uz email alebo plnidlo? bude to pekny leskly povrch ako karoseria? Aky postup mam na to pouzit? To by uz malo byt pripravene len na nastriekanie, nie?

Vdaka! A pripadne kolko vrstiev mam dat farby a kolko laku...ak vobec treba viac davat... diky pane!

Ahoj :-))))kolega napsal odkaz :-))))))nejsem přes lakování ale v podstatě dokážu vše......návod od Váši je myslím víc jak v pořádku........:-)

Mrs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:skoda:

Vše o Tvé šikovnosti tu již bylo řečeno,tak jenom mlčky koukám :rolleyes:

V příštím životě bych se chtěl jmenovt Martin RS :worthy

a já zase:

Chtěl bych se jmenovat Jan,

být přítel dívek a dam,

přicházet k nim nepozván

odcházet nepoznán.

Celé mládí

celé stáří,

chtěl bych se jmenovat Jan.

. Chtěl bych se jmenovat Jan,

být přítel dívek a dam,

přicházet k nim nepozván

a odcházet nepoznán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Chtěl bych se zeptat jestli by jsi byl schopen a ochoten dodělat kamarádovi výhřevy sedadel na O1.Vyhř.sedačky má a to ostatní- kabeláž,ř.j,vypínač atd.+práce by bylo na tobě.Jestli máš do toho chuť tak se ozvy a nahoď aspoň přibližnou cenu.Díky,Ritchie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Chtěl bych se zeptat jestli by jsi byl schopen a ochoten dodělat kamarádovi výhřevy sedadel na O1.Vyhř.sedačky má a to ostatní- kabeláž,ř.j,vypínač atd.+práce by bylo na tobě.Jestli máš do toho chuť tak se ozvy a nahoď aspoň přibližnou cenu.Díky,Ritchie.

Ahoj jj rád udělám sady na výhřev snad mám na skladě myslím nové .....takže pokud má sedačky tak no problem......hodím SZ:-).Děkuji

Mrs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, pěkná čistá práce - při montáži toho HF. Už jsem viděl spoustu "profi" montáží od "autorizovaných" servisů a bylo mi z nich na nic.

jj děkuji moc za tím si stojím dělám to určitě o dost déle než ty co to tam hodí :-)))))))ale zas nemusím chdit kanálem :-)))))))ale ono jim je to jedno :.-))))))

já schovám i mikrofon do orig lampičky ale zjistil jsem že to o dost hůře funguje tak napřání pána bylo takto ....u svého to je v lampičce superb zakomponované .....a samo i u ostatních jiných .......a vše nasvazkováno uhlazeno atd......:-)))))

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martina zneuzivam celkem pravidelne a nemohu si ho vynachvalit, potkat spolehlivyho cloveka s podobnym pristupem k praci se dnes jen tak nepodari, mohu jedine doporucit! :palec2: .. (5 z 5 zoufalych motoristu doporucuji MartinaRS:))

Editováno: , autor: gdanx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martina zneuzivam celkem pravidelne a nemohu si ho vynachvalit, potkat spolehlivyho cloveka s podobnym pristupem k praci se dnes jen tak nepodari, mohu jedine doporucit! :palec2: .. (5 z 5 zoufalych motoristu doporucuji MartinaRS:))

Děkuji pane ale víš jak já řikám nepřehánějte to :-))))))) zoufalci to zní podivně :-)))))))))))))))

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...