Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Děkuji vám panáčkové :-))))jj změna je znát hned :-))))pokud má někdo zelenou klasiku a nekoukne vedle je to celkem v poho ale když pak přesedne vedle .....nejde zpet :-)))))

To Martas ani nerikej,pac dneska vecer bych si mel k Tomasovi do auta sednout na kukacku.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji vám panáčkové :-))))jj změna je znát hned :-))))pokud má někdo zelenou klasiku a nekoukne vedle je to celkem v poho ale když pak přesedne vedle .....nejde zpet :-)))))

To Martas ani nerikej,pac dneska vecer bych si mel k Tomasovi do auta sednout na kukacku.. ;)

Martas tak to okoukni a pak to můžem udělat :-)))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji vám panáčkové :-))))jj změna je znát hned :-))))pokud má někdo zelenou klasiku a nekoukne vedle je to celkem v poho ale když pak přesedne vedle .....nejde zpet :-)))))

To Martas ani nerikej,pac dneska vecer bych si mel k Tomasovi do auta sednout na kukacku.. ;)

Martas tak to okoukni a pak to můžem udělat :-)))))))))

Tak jsem to videl a je to parada...Ale na to je jeste zatim cas...Ty vis,jaka bude Tva dalsi prace na mem aute.. ;) Abych dobre videl na cestu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji vám panáčkové :-))))jj změna je znát hned :-))))pokud má někdo zelenou klasiku a nekoukne vedle je to celkem v poho ale když pak přesedne vedle .....nejde zpet :-)))))

To Martas ani nerikej,pac dneska vecer bych si mel k Tomasovi do auta sednout na kukacku.. ;)

Martas tak to okoukni a pak to můžem udělat :-)))))))))

Tak jsem to videl a je to parada...Ale na to je jeste zatim cas...Ty vis,jaka bude Tva dalsi prace na mem aute.. ;) Abych dobre videl na cestu.. ;)

Ahoj :-)))jj to je fakt :-)))ale pokud to budeš chtít pak odstavit tam můžem udělat vše najednou ....víkend a máš tam oboje....a je to :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám pár fotek jak jedem můj kamarád předělává Oktavii bez klima........

Dodělává se rovnou Klimatronic,3generace,Maxidot,Tempomat,Výhřev sedaček,ASR

Výměna ABS za ABS/ASR

Výměna hlavního svazku elektriky a do něj dodělávky atd......

Motor .....nastrojení kompresoru výměna držáku žádná sranda rovnou se dělaj rozvody když se dělá držák ....trubky ,chladiče,vrtule,otvory v mezi stěně atd.......

já pomáhal převážně s elektrikou.....pár foto......

nazávěr konstatuji že je to práce docela náročná a asi bych se dotoho nepustil poměr cena čas na autě se dělá už přes týden .....:-)))))

post-208-1192615095_thumb.jpg

post-208-1192615100_thumb.jpg

post-208-1192615106_thumb.jpg

post-208-1192615110_thumb.jpg

post-208-1192615115_thumb.jpg

post-208-1192615121_thumb.jpg

post-208-1192615126_thumb.jpg

post-208-1192615131_thumb.jpg

post-208-1192615136_thumb.jpg

post-208-1192615142_thumb.jpg

post-208-1192615147_thumb.jpg

post-208-1192615153_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová navi W a nevim jestli se tam vleze :-))))))přístroj velice krásný......:-)))))DVD,HDD,SD slot atd.......

Marťo a co Tuaregová ta by měla jít snáž ne ;)?

Ahoj tato možná půjde lépe a hlavně funkce lepčejší.....měl jsem pučeno a opravdu moc pěkné......!!.-))

jo no já myslel, že je stejná jen jinak dělaná spíš více obdelníková co jsem tak koukal do novinek jak se tam o ní mluví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...