Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Ahoj.....:-)))))

Klimatronikové topení s nastrojenou elektrikou proste komplet...

Ovládání Klimatroniku LCD.....

čidlo denního sv.

svazek elektriky do auta pro přestavbu ....

rámeček kolem radia a klima.....

nové těsnění na klimu (doporučuji)

odsát ..vše demontovat.....mamontovat.... zapojit.......naplnit a je to :-)))))))))))))

Martine tak jsem koupil ty těsnící okroužky na ten klimatronik ,ale buď mi špatně rozumněl nebo jsem se blbě vyjadřil protože mám dojemže to nejsou ony:1J082749B a 7M0820749B. Prosím pošli mi buď čislo z etky nebo mi potvrď že mám ty okroužky správné.Protže jak to rozdělám tak do mototechny nedostanu dík.Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine tak jsem koupil ty těsnící okroužky na ten klimatronik ,ale buď mi špatně rozumněl nebo jsem se blbě vyjadřil protože mám dojemže to nejsou ony:1J082749B a 7M0820749B. Prosím pošli mi buď čislo z etky nebo mi potvrď že mám ty okroužky správné.Protže jak to rozdělám tak do mototechny nedostanu dík.Neználek

čísla ted hned nevím.....ale musejí ti pásnout to připraveného topení ....jednoduše otestuješ.........jeden menší a druhý větší a origoš škoda jsou fialové......

Mrs:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čísla ted hned nevím.....ale musejí ti pásnout to připraveného topení ....jednoduše otestuješ.........jeden menší a druhý větší a origoš škoda jsou fialové......

Mrs:-)

No právě že jsem to otestoval, ten větši je větší asi o dva mm a ten menší je zase o 2mm menší . Ten menší půjde natáhnout ale co s tím většim. ale jinak dík Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes montováno.....

Vyhřívané sedačky,elektroinstalace,jednotka,ovladač

Podsvětlení Modro/bílé

Montáž Maxidotu

Montáž Tempomatu

Montáž Autoradia a demontáž starého orig kazetové...

později se bude dodělávat klimatronic tak jsem neřešil podsvětlení na klima.....

Jj moc pekna pracicka Martas,jako vzdy.. ;)

A ten volant... :worthy:worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj děkuji!!!

volantík moc gut.....tenkrát jsem ho mohl mít taky ale zmátnul mne znak na air W nevěděl jsem že tam pasuje škodováckej nojono začátky :-)))))))))))))))byl za stejnou cenu.....oba nové.....

No jooooo, to ty MartinovyRS zlaté ručičky :palec2:lol:p

MartineRS, kéž by tu všechno fungovalo jako tvůj alarm na mé Berušce :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě že jsem to otestoval, ten větši je větší asi o dva mm a ten menší je zase o 2mm menší . Ten menší půjde natáhnout ale co s tím většim. ale jinak dík Neználek

Mno tak ti asi prodali kroužky ze strany motoru nebo mix - ono u expanzního ventilu jsou celkem 4 jiné O kroužky. Origo jsou opravdu fialkové :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento palubní štít je na prodej je z mého Dvoulitra 11/99 před faceliftem 2.0Mpi ale pasuje i na jiné benzíny..

je podsvětlen modro/červená , ručičky facelift , a chrom kroužky , plně funkční s pinem a 0 KM připraven na montáž....

1U1 919 034B

PRODÁNO

post-208-1197447828_thumb.jpg

post-208-1197447833_thumb.jpg

post-208-1197447837_thumb.jpg

post-208-1197447842_thumb.jpg

post-208-1197447848_thumb.jpg

post-208-1197447853_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...