Přejít na obsah

Subwoofer do bočnice OI liftback


Doporučené příspěvky

4ALL scháním nějaké foto,nebo návod výroby boxu pro SW do bočnice...zvažuju variantu jeho umístění, a rozhoduji se právě nad touto variantou umístění ozvučnice, nebo jít cestou osvědčené bedny mdf, kdyby někdo něco měl např. ze své instalace,nebo našel na netu hodte to sem nebo na emila..usnadní to rozhodnutí..fenk jů very much :D:D:D

bocnice.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snad jsem ti pomohl, jinak na tu bočnici vzít karton a přiřezávat (šablona) ... nebo ocel drát a natvarovat (zase jako šablona) , zhruba vyříznout , brousit , vyříznout tělo pro basák sesadit a kitovat, pevně usadit - rezonance (skryté svorky či něco podobného v krajích pod odklápecím tapecem) ... potáhnout atd., ale půjdu do toho, dám basák ale na levou stranu, subjektivně se mi tam zdá více místa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BadyS, hlavně pro umístnění wooferu použij min. MDF 22mm a pak je velmi důležité vytlumení bočnice blatníku.Jen bych zvažoval použití Dynamat Extreme nebo nějakého gelu nebo pasty např. Alfatec popř. Brax.Woofer se totiž bude o zadní stěnu opírat tak aby bylo zabráněno nežádoucím vybracím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BadyS, hlavně pro umístnění wooferu použij min. MDF 22mm a pak je velmi důležité vytlumení bočnice blatníku.Jen bych zvažoval použití Dynamat Extreme nebo nějakého gelu nebo pasty např. Alfatec popř. Brax.Woofer se totiž bude o zadní stěnu opírat tak aby bylo zabráněno nežádoucím vybracím.

jasně to vím ;) ....zaujal mě nápad toho "rusa" klasicky box,ale misto přední stěny sw je vytvarován do tvaru bočnice...pokud se to tam vleze,bylo by fain...repro ma doporučeno 14litru což není moc.....hlavně uchycení pak vymyslet,neb SW něco váží....no uvidíme třeba zustanu u klasiky, ale zkusit se to může ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně to vím ;) ....zaujal mě nápad toho "rusa" klasicky box,ale misto přední stěny sw je vytvarován do tvaru bočnice...pokud se to tam vleze,bylo by fain...repro ma doporučeno 14litru což není moc.....hlavně uchycení pak vymyslet,neb SW něco váží....no uvidíme třeba zustanu u klasiky, ale zkusit se to může ;):)

chci to taky tak udělat, klasický box, ale vepředu to po celé délce MDF deskou "zahladit" atd. ....

akorát to budu chtít dát víc dovnitř (aby to nebylo pod tím plastem) , než je na této fotce, viz nějaké to foto výše

post-29-1145939182.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude to je trošku předělané kvůli uchycení ;)

dobrý, pro basák budu chtít aby to lícovalo (bylo v jedné rovině) s bokem směrem k sedačce, vanu tam nemám - takže v poho, a bude tam i víc místa pro basák, resp. víc litrů pro zabudovaný box

příklad do roviny viz foto

post-29-1145979016.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude to je trošku předělané kvůli uchycení ;)

dobrý, pro basák budu chtít aby to lícovalo (bylo v jedné rovině) s bokem směrem k sedačce, vanu tam nemám - takže v poho, a bude tam i víc místa pro basák, resp. víc litrů pro zabudovaný box

příklad do roviny viz foto

no to moje new verze bude vypadat jako to před tím jen se to bude lišit v pár detailech vycházel jsem z původního

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak to nafot kde máš uchyty atd. dikas Honzi ;)

no problema ;) nafotím ;), ale nebudu to dávat sem spíš Ti to pošlu, aby chlapci čorkaři netušili jak to sundat a nebo spíš, aby jim to dalo trochu práci ;)

škoda že to nedáš sem, tak kdyžtak mě pak taky na email pokud si na mě vzpomeneš :D:D (pak ti dám adresku) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak to nafot kde máš uchyty atd. dikas Honzi ;)

no problema ;) nafotím ;), ale nebudu to dávat sem spíš Ti to pošlu, aby chlapci čorkaři netušili jak to sundat a nebo spíš, aby jim to dalo trochu práci ;)

škoda že to nedáš sem, tak kdyžtak mě pak taky na email pokud si na mě vzpomeneš :D:D (pak ti dám adresku) -_-

nebo na srazu ;) pak se domluvíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak to nafot kde máš uchyty atd. dikas Honzi ;)

no problema ;) nafotím ;), ale nebudu to dávat sem spíš Ti to pošlu, aby chlapci čorkaři netušili jak to sundat a nebo spíš, aby jim to dalo trochu práci ;)

jasnačka ;)

no ja tam musim dostat nějak 2 :huh: ale koukám že místa není moc :( už ted se začinám poťiť :smich:-_--_-

post-29-1145979666.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...