Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - problém


michal9

Doporučené příspěvky

zdravim... koupil jsem si DO z aukra typ Maxicar 286-3901 ... dostal jsem k tomu i manual jak to zapojit... jenze ja fakt netusim..kam to mam zapojit? jestli pod palubovku,do dveří,do kufru??? poradte :) fakt tyjo neim... a este tam mam 4 typy zapojeni..zamek ovladany minusem,zamek ovladany plusem, pripojeni pneumatickeho zamykání primé ovládání servomotorů ....... jen podoktnu,ze toto DO připojuju na stávajcí centrální zamykání co mam v octavii...rok 1997... diky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to zapojis pod palubkou a natahnes do dveri, tak nemusis tahat draty pres cely auto

ovladany to je minusem, kdyz uz central mas, tak to zapojis jen na spinace u zamku, neni to moc slozity, pokud ti nestaci navod co k alarmu je, tak to dej nekomu kdo neudela vic skody nez uzitku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem koupil a vyměnil daný servomotorek v kufru, zamykání je v pořádku.

Situace, která je však u dálkového ovládání je následující.

1 zamknutí v pořádku, odemknutí v pořádku, 2 zamknutí neproběhne, jen probliknou směrovky. Poté musím 2x zmáčknout odemknutí a následně se teprve auto zamkne. Ne, že by to byl nějaký problém, první odemknutí - zamknutí probíhá v pořádku a to na běžné používání stačí, ale proč se auto nezamkne podruhé po sobě ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no návod jsem právě neviděl... zjistil jsem, že když chvíli počkám, tak poté zamknout jde...

1x zamknutí - zamkne

1x odemknutí - odemkne

1x zamknutí - probliknou směrovky a nic

buď:

a) 1x odemknutí a následně 1x zamknutí zamkne

B) chvíli vyčkat a 1x zamknutí zamkne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to nevím, montoval mi to mechanik, na dálce je napsáno pouze FALTON - jedná se o vystřelovací klíč se třemi tlačítky /odemknutí, zamknutí, odskok kufru - v mém připadě samozřejmě nefunkční/.

http://www.levnealarmy.cz/eshop/dalkova-ov...adani-ke1v.html

takhle to vypadá :) ale modul na dovření oken nebyl součástí...

Editováno: , autor: HanyZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě nedavno zapojil jeden autoelektrikar taky dalku...a jde mi to taky jen jednou odemcit a zamcit..ale co mi rikal tak ze nektede DO to tak maji udelane, ze to nejde treba 3x po sobe zamknout a ze jen bliknou blinkry nebo svetla...Jinak kdyz to tema uz tady je tak bych mel dotaz, kdyz zamcu klickem auto tak je vse v poradku...kdyz to zamknu ovladacem tak je taky vse v poradku..akorat nezacne blikat dioda v ridicovych dverich?..co ta dioda signalizuje?..´mám octu 97 rok..co mi rikal znamej tak to bude bud imobilizer a nebo alarm ale o alarmu nevim ze bych ho tam mel :D...jiank to mam napojene na zamykaci/odemykaci impulzy v ridicovych dverich....na ovladaci mam zamknout/odemknout, odemknout kufr ale to zapojene nemam a nejaky talcitko na vyhledavani na parkovisti...je to UNI dalkovy central

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všchny.Taky přispěju dotazem.Mám OI 98 r.v.Centrál mi fungoval skvěle,ale z ničeho nic přestal fungovat.Zkusil jsem ovladačem překódování,ale nic to nedělá podle návodu.Jediná reakce je při zapnutém zapalování a následným podržení tlačítka mi několikrát zablikají blikry.Prosím poradte.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, zkusil bych baterku :) Fungoval ti centrál např. na 100m, poté jen na 50m apod. ? Pokud ano, jedná se o baterku. Pokud to přestalo fungovat z ničehonic, zkus baterku, případně centrál.

Na můj dotaz nemá nikdo odpověď ? Zamknutí, odemknutí , a potom už zamknutí nejde, je třeba chvíli počkat nebo zmáčknout dvakrát odemknutí a až poté zamkne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...