Přejít na obsah

Škoda RAPID


djpetr

Doporučené příspěvky

No tak některé pohledy zepředu jsou takové ehm, no divné, chce to vidět na vlastní oči. Když jsem viděl ve Frankfurtu Mission L v té bílé barvě (ač ji moc nemusím), tak mě ten čelní pohled tak nezarazil, jako tady u té červené. Ale jinak oproti OII FL chválím například odkládací prostor za rezervou a také odkládací prostory za zadními podběhy v kufru. Chybějící plasty pod přední sedačkou jsou tedy pro mě úlet - kolikpak se na tom ušetřilo?. Jinak na měkčené plasty si nějak nepotrpím - nejsem ošahávač. USB konektor, no vypadá to divně, ale bude v základní výbavě? To asi ne. A je to ostuda už v OII, že to v dnešní době není v základu - kdejaký korejec to má už dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luky: O3 bude vacsia, omnoho sportovejsia a bude mat asistencne prvky rovnake ako v najnovsich VW, ale kto si ich realne doobjedna? Ja by som si za nejaky senzor unavy alebo vracanie do pruhu urcite nepriplacal... :kol-32:

PS: z tohto pohladu sa mi Rapid fakt paci

skra402_4fe9767e462bd.jpg

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luky: O3 bude vacsia, omnoho sportovejsia a bude mat asistencne prvky rovnake ako v najnovsich VW, ale kto si ich realne doobjedna? Ja by som si za nejaky senzor unavy alebo vracanie do pruhu urcite nepriplacal... :kol-32:

PS: z tohto pohladu sa mi Rapid fakt paci

já ti nevím,ale takhle zezadu mi připadá dost divnej, na můj vkus má zadek moc useknutej a celkově mi připadá nedodělaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otazkou je dokedy to zakaznici budu akceptovat .. a neodvratia sa k tim co maju ambicie ziskat zakaznika aj lepsou vybavou, dlhsou zarukou atd. ... (KIA, Hjundé)

Ukaž mně zákazníka Hjondaeiaou, který jde do salonu a dívá se na kryt pod sedadlem, sleduje místo cenovky věci jako odhlučnění a kožený volant vymění za kus látky. Pokud by lidi nešli po ceně jako slepice po flusu, těžko by se masivně začala krouhat výdrž a kvalita auta napříč značkama. To bylo řevu nad cenou první generace Fabie. Druhá generace důrazně šetřila, prodává se o třetinu i víc levněji a zase je řev kvůli zhoršení materiálů. No a když vidím nadšený jásot nad korejci, kteří se po řadě let kopírováním dostali na dohled zavedené produkce....

Jestli si nějaký primitiv myslí, že bude demo ceny držet korejec trvale a že bude rvát stamiliony do reklam ještě sto let, ať si to myslí. Rapid není nic jiného než odpovědí na poptávku. Brek nad tím kolik by stál takový kryt a takový kryt je mimo v okamžiku, kdy je těch krytů ušetřených na autě pět a cenu vynásobíš milionem vyrobených aut. To, že by se mně nebo tobě takový kryt líbil je bohužel irelevantní v okamžiku, kdy na to dalších 90% lidí kašle.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda obdivujem vasu odvahu hodnotit kvalitu interieru, ked ste v tom ani jeden nesedeli. Pracoval som na vyvoji sedadiel do OIII a teraz pre Porsche Macan, ale ja by som tu odvahu sudit interier podla par fotiek nemal.

Je jasne, ze Rapid nie je technicky na urovni OII, ale Skodovka ho predsa vzdy prezentovala ako lacnu alternativu k Octavke, tak nechapem preco ste teraz taky prekvapeny.

Zakaznika zaujima cena, tak dostane co si ziada. Skodovky su vseobecne horsie odhlucnene ako napr. VW takze cakat, ze to bude tichoslapek ako Mercedes moze len totalne neinformovany clovek.

Rapid zapadne do portfolia Skody celkom vhodne, a ci sa vam paci alebo nie, predaju sa ho stovky tisicov kusov ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnotenie kvality interieru je ciastocne mozne aj bez toho aby si to videl, staci ze poznas materialy ktore su v aktualnych modeloch v tom by som problem az tak nevidel. Mrzia ma tie absentujuce drobnosti ktore boli pomaly este vo felicii...

preto trosku ruzove okuliare treba dat dole ..

.. kazdopadne dizajn je super , a verim ze sa bude predavat ako teple rozky .... a najde si vela spokojnych zakaznikov ... a tunerov

Ad Bojler .. ... pekna anlyza a vsetci zakaznici co nekupju vw/sk su podla teba primitivi ... ..

hjunde a kia dnes sa snazia . lebo chcu byt zaujimavi aby predali .. preto je v autach kopec veci ktore napr. uz koncern vramci setrenia nedava a samozrejme okopirovanych ... ... ale ved ked porovnam FI a FII tak vo FI prv bolo vselico v niektorych vybavach este aj makceny plast na rukatku dveri, odhlucnenie od kolies .. atd. vo FII uz sme inde .. to iste logicky pojde aj s hjunde a kia .. dnes nalakaju zaklaznikov na cenu, 7 rocnu kvazi zaruku, super vybavy (ako RIO s vyhrievanym volantom) a ked uz budu etablovani co urobia ? to co skoda vw .. zacnu z vybav ukrajovat ... aby udrzali nizku cenu ...

a k tomu ci zakaznik hjunde a kia .. skuma plasty pod sedadlom .. minimalne ja ked som si bol obzerat KIU sportage a iX 35 som si ju preliezol do detailov vratane polstrovania okladacich skriniek a pod....

hold napriklad ja nemam zaujem pri novom a novom aute dostat menej a menej ... aj ked sa jedna niekedy o prkotiny ,.

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za me je RAPID hodne povede auticko ktere bych si nejradsi hned koupil spolecne se CITIGO ;)

sice je pravda ze pobezi na stejne lince s TOLEDEM a bude to tak defakto stejne auto ale i tak bych ho bral

rozhodne RAPID poved jak v interieru tak i exterier je oku lahodici ;) a nic se nemeni na tom ze tohle bude prinos pro skodovku

novy desing urcite chvalim ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Bojler .. ... pekna anlyza a vsetci zakaznici co nekupju vw/sk su podla teba primitivi ... ..

Kdyz si prectes znovu muj prispevek, nic takoveho tam nenajdes. Pokud to tam tedy nechces videt. Detailni fotky na auto.cz sice vypovidaji docela dost. Zatim ale vubec nejsou zname ceny, vybavy, zrejme nikdo z nas v Rapidu nesedel. Narky jak tam chybi kryt a jak ho mela Felicia jsou z tohohle pohledu minimalne predcasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a k tomu ci zakaznik hjunde a kia .. skuma plasty pod sedadlom .. minimalne ja ked som si bol obzerat KIU sportage a iX 35 som si ju preliezol do detailov vratane polstrovania okladacich skriniek a pod....

hold napriklad ja nemam zaujem pri novom a novom aute dostat menej a menej ... aj ked sa jedna niekedy o prkotiny ,.

Sportage a IX35 jsou v úplně jiné cenové kategorii než se má pohybovat Rapid. Navíc to ošklubávání detailů je dané tím, že nesmí přiliš konkurovat VW.

Editováno: , autor: NNN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad bojler, dik za foto fakt som to prehliadol ... v tom mnozstve snimkov na viacerych serveroch

kazdopadne sedak zrejme bude nesklopitelny a myslim aj nedeleny

a "Jestli si nějaký primitiv myslí, že bude demo ceny držet korejec "

myslim ze taketo hodnotenia si mozes odpustit ... nech si kazdy kupi co chce .. a mysli co chce ... lebo primitiv si moze mysliet aj o skode nieco ....

.. dle chuti kazdeho soudruha ...

ad NNN nemaj strach pozeral som take detaily aj u Ceedu a Rio ...

a to osklbanie detailov by som povedal ze nesmie konkurovat skor octavii ako to to Cjo pisal ... az potom VW ...

som vsak zvedavy ci bude takto oskubany aj SEAT Toledo ..

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...