Přejít na obsah

vůle na pedálu spojky


thomas136

Doporučené příspěvky

Tak jsem vyměnil hlavní spojkový válec a pořád tam ta vůle je....mrcha

Odvzdušněno také...jediné co jsem neměnil je pomocný válec na převodovce.

Prostě jde ten pedál asi dva cm zlehka a pak teprve cítím protitlak přítlačáku.

Na OI jsem to neznal (v 150000km)

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řekl bych, že se to stalo najednou...ale už s tím jezdím asi půl roku a štve mě to.

Ptám se tu kluků protože mi ve Škoda servisech řekli že je to "asi" normální vzhledem k 150 000km

Ale já tomu nevěřím, protože na OI a Fabulich co jsem jezdil a měli i přes 150 byla sice nějaká drobná vůle, ale né tak veliká.

Jako by tam chybělo nějaké vymezení.....

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No začal bych tím vypínacím válečkem pak bych mrknul jak vypadaj pedály plast to je taky potvora neulomilo se něco na něm? nemá vyběhanej čep? pak bych pomalu začal uvažovat dál za vypínacím válečkem jak funguje ovládání vypínacího ložiska tam by mohla taky bejt vůle no a pak ta spojka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem vyměnil hlavní spojkový válec a pořád tam ta vůle je....mrcha

Odvzdušněno také...jediné co jsem neměnil je pomocný válec na převodovce.

Prostě jde ten pedál asi dva cm zlehka a pak teprve cítím protitlak přítlačáku.

Na OI jsem to neznal (v 150000km)

T.

No já měnil také spojkový válec a už i celý spojkový pedál včetně té pružiny, a pořád tam mám taky nějakou vůli. Vrací se ti normálně ten pedál? mě zůstává občas viset. A když žůstane viset z tak po chvilce sám vyskočí do správné polohy??? Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Chlapi mám taký problém. Večer som auto odstavil a všetko bolo ok, ráno idem do auta, stlačím spojku a asi do 1/3 cca 3 cm pedál úplne voľný ako keby tam bol len tak a až ďalej pociťujem odpor ako pri normále. Tým pádom záber spojky mám odspodu. A samozrejme ked povoľujem pedál naspäť hore tak od spodu záber a potom ako som písal už len pedál ide hore len tak keby bol len pružinke na voľno. Neviem čím to môže byť. Spojka je samoštelovacia predpokladám. Mám 1,9 PD BXE 107000 km. Skúsim ešte dnes či sa to nejakým zázrakom nedalo späť do normálu. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...