Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

Tak jsem nakonec neodolal a objednal jsem si je taky, snad to Milan stihne ještě v pondělí poslat. No ale když to nebude tak se nic tak hroznýho nestane. Já si když tak počkám... :D

Stane se přesně tak, jak jsem ti slíbil!! A řekl jsem že v pondělí... Už teď jsou podložky zabalený v krabici i s nadepsanou průvodkou na tvý jméno. Hned ráno je balík na poště. :palec2:

PS: i Mara53 má svůj balíček připraven...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec neodolal a objednal jsem si je taky, snad to Milan stihne ještě v pondělí poslat. No ale když to nebude tak se nic tak hroznýho nestane. Já si když tak počkám... :D

Stane se přesně tak, jak jsem ti slíbil!! A řekl jsem že v pondělí... Už teď jsou podložky zabalený v krabici i s nadepsanou průvodkou na tvý jméno. Hned ráno je balík na poště. :palec2:

PS: i Mara53 má svůj balíček připraven...

Tak mi právě taky dorazila zásilka, vypadají fakt dobře, to se musí nechat.... Díky Milane, a ještě mi prosím Tě poraď, když už budu mít ty dveře rozhozený, co bys mi doporučil za folii na vytlumení dveří, kde objednat apod.... Díky Mára53

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem chtěl Dymamat. Ale uvidím kolik mi na něj po tom všem zbyde. Spíš dojde na "levnější" variantu tlumení gelem Brax Exvibration. Dveře nejsou zrovna moc dobře přístupné a pláty se budou jen těžko lepit nad výztuhu (tyč). Zato gelem to půjde skoro samo. A taky za něj nikdy nezateče voda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Asi se zeptám hodně blbě, ale není mi jasný jak se s tím gelem pracuje... To je k tomu ještě nějaká tkanina, nebo jak???

Přidávám se k dotazu. Taky přemýšlím čím to vytlumit. Nejlíp něco v dobrým poměru efekt/cena.

Ehm, už nic. Nechal jsem se unést a zapomněl, že se to tady x-krát řešilo:)

Editováno: , autor: Shotek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdarec kluci,

několik lidí po mě chtělo MDF 130 mm mezikroužky pod zadní repro Octavie. Z důvodu nedostatku ve výrobě jsem nepokryl poptávku. Tak že ti co mají ještě zájem, přihlaste se. Cena je pořád stejná, tj. 150,- + pošta.

PS: "předních" MDF podložek mám dost pro celou ČR a SK. Tak neváhejte a připravte se na sezónu 2007.

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám skoro ty samé a vejdou se. Hloubka neovlivňuje montáž, ale průměr magnetu! Musí se trochu ustřihnout rožek plechu držáku stahovačky okna. Zrovna nemám příhodnou fotku, ale náznak střihu je vidět.

FOTO smazáno uživatelem!

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pánové:

chci upozornit ty, kteří by ještě měli zájem o MDF podložky. Protože prodám to málo hotových kusů, které mám a KONČÍM - finito!!! Už toho mám vážně dost. Někdo si objedná podložky a pak si je nevyzvedne!! A já jak vůl pořád platím poštovný za to, že se mi balíky vracejí nazpět!! Dnes mě dokonce okradla celnice o 200,- czk. Nějaká pinda mi tam špatně popsala balík do SK! Stačí jen aby zaměnili udanou cenu v CZK za SK a je to. Rozdíl kurzu udělá ty dvě kila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou, to je pravda! Já to fakt nechápu. Vždy si nechám ještě jednou potvrdit objednávku. Až po tomto potvrzení balíky odesílám. Pak ještě každýmu posílám mejla, že balík je na cestě. Každej to moc dobře ví, že mu jde zásilka! Já pak měsíc nemám ani podložky, ani prachy za ně! To bych ještě vydržel, ale že já balíčku zapatím zbytečně okružní jízdu po republice??? Tak to teda nééé! Vrchol všeho byl včera, když jsem zjistil, že mě celnice v Břeclavi ošukala o 200 czk.

Pořád si kladu otázku, tak sakra co to s těma lidma je! Proč na sebe děláme takový podrazy, proč jsme na sebe tak nevrlí, proč jen každý hledí toho druhýho oškubat??? Kam se tedy podělo to férový a čestný jednání z 20 a 30tých let.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já četně objednávám jedny přední MDF podložky (poslal jsem ti mail). Dík za poslání a doporučte mi někdo nějaký vhodný repro hlavně přední (chci tam nechat to Symphony - ono to tak pěkně ladí s interiérem a navíc mám vyzkoušený, že co se týče zvuku, tak jde stejně z 90% o repro) :unsure:

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...