Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

Taky musim udelat reklamu... Bezproblemova objednavka a rychla posta. Podlozky jsou v cupr kvalite :palec2: jak predni tak zadni sedej mozna lip nez origo dily z fabriky :) Jediny co jsem musel udelat je nater lol Daval jsem i nove repro misto origo papirplacek tak nevim jaky maj vliv samotne podlozky (ale verim ze velky kdyz jsem videl jak se ty origo plastiky prohybaj :smich: ) a musim rict ze zvuk je nyni uplne nekde jinde nez s origo plastama a repro. Nijak sem netlumil jen molitany misto folie a sam se divim ale nikde nic nedrnci atd... basy na repro v cene co jsou taky nejaky hrajou takze spokojenost.

Diky moc a vic sikulu jako je milan :palec2:

MDF po nateru

rep01.th.jpg rep02.th.jpg

zadek namontovanej jeste casem poridit nejaky kvalitnejsi repro nez je origo

rep03.th.jpg rep04.th.jpg

origo papirove placaky :kuk: a folie ktere jsem nahradil origo molitanem

rep05.th.jpg rep06.th.jpg

MDF s new repro a molitanem na dverich.

Hotovo uz jen nacvaknout mrizku a testnout rozdil :palec2:

rep07.th.jpg rep08.th.jpg

Editováno: , autor: Maranelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdravím vcera mi dosel set reproduktoru kicx s vibraflexem a mdf podlozkama z prohifi.cz ..... jen me postihla smula ze asi pri prevave nebylo z balikem slusne zachazeno nebo nejak vhodne uskladneno stalo se ze MDF podlozky jsou napraskle informoval jsem i m4lana( prohifi.cz) ale zatim neodepsal jen se chci zeptat co s tim pujde delat ...jednu bych snad lepidlem dal dohromady a vrazil do stuzidla ale na te druhe uz je to dost hluboko viz fota:

P7200472.jpg P7200472%20(2).jpg P7200473.jpg P7200474.jpg

tak nevim prosim poradte co udelat i jakou barvou proti vlhkosti nebo vode natrit ...dekan :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle švindl práce není odemě!!! Nechápu co s tím mám já společného? Tak že kontaktuj toho, kdo ti je prodal a ještě k tomu k přepravě špatně zabalil.

PS: součástí mé dodávky by jsi také dostal návod k montáži se vším všudy, tak že by jsi byl v obraze. Těm ostatním bych doporučoval raději si připlatit a tím si kupovat zaručenou kvalitu i s technickou podporou. Scotty sice pár kaček ušetřil, ale má doma tzv. DoDo - dodělat doma...

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem to nemyslel na tebe ze to je od tebe jen jsem chtel poradit co by s tim slo udelat, no uz jsem to slepil tak snad to bude chvili drzet,uz me jedou nove podlozky....kdyz jsem kupoval repra tak se vsim vsudy(mohl jsem je met od tebe,cetl jsem si fora...ale kdyz uz to bylo vsechno pekne pohromade......no nekde na poste to odflakli)....sorko za nedorozumneni ale rikal jsem si ze kdyz je vyrabis ze o nich neco vis tak jsem chtel vedet co asi s tim udelat...nic víc ;) at ti slapou obchody :palec2:

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se musím přidat ke spokojeným zákazníkum Milana II :palec2: .Když jsem se podíval na podložky které jsem održel v perfektně zabaleném baliku . Bylo mi jasné že Milan ví co dělá ,perfekní opracování je tu samozřejmostí a poslal dokonce návod pro montáž a 6 ks šroubků pro přišroubování do dveří Milane dík za kvalitně odvedenou prácí ,tady vidím za jakou kvalitu platím. ;) Ale když tady vidím co někteří za své peníze dostanou tak jsem rád že jsem nelakotil a radši si připlatil .Jojo za kvalitu se platí. :kol-147:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak já si nemyslím, že toto je práce Pošty.MDF je natolik tuhý materiál, že by bylo potřeba dost vynaložené síly aby došlo k takové destrukci.Já i Milan jsme poslali už dostatečné množství podložek a vždy bez problémů.

Teď něco ke kvalitě...toto bych nechal na posouzení každého zájemce o výrobky MilanaII...nestačí dopsat k nabídce reproduktorů jen...podložky umíme také...

Milan nad výrobou tráví tolik času, že mnozí z vás by to za tu cenu nedělali....!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vcera som rozobral moje predne dvere a bolo tam toto:

Otazka: je ten plast (ktory podla mna viac kopiruje dvere) az taky zly co sa tyka akustiky ze ho je treba vymenit za MDF podlozku?

PS: ta vypln dvery (pena hrubka 2mm) tam uz bola od vyrobi namiesto folie

post-31754-1250021123_thumb.jpg

post-31754-1250021322_thumb.jpg

Editováno: , autor: pikkii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz som namontoval tie MDF, ale rozdiel v basoch ziaden ,alebo len minimalny. Osadil som orig. repro . Mozno keby som tam dal nejake ine mozno vtedy by som to pocul ,neviem. Niekto tu pisal ze rozdiel aj na orig. repro je obrovsky, ale mne sa to nezda...

post-31754-1250419740_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem osadil MDF podložky od MilanaII a zlepšení basů je zřejmé i na těch starých papírových reproduktorech ba právě ty teď absolutně nestíhají a ta papírová membrána se třepe a vydává hrozné zvuky - to znamená, že výměna repro je nezbytná, aspoň pro mě jo ;)

post-4311-1251099034_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu výtvoru prosím ani neříkej MDF podložka!!!! Protože to stolářský řemeslo tím velice trpí... řekl bych, že doslova řve bolestí!

Pak se taky nediv, že ti to pendrek hraje.

Aky rozdiel je v mojich (okrem tvaru) a tvojich , a aky to ma vplyv na zvuk ??? Moj nazor, tvar je trochu iny to je jasne, ale zvuk, vplyv na zvuk ??? asi nie!!! Niekde hore si pisal ze ten rozdiel medzi plastom a MDF je v uchiteni repra a ze ten plast je makky a chveje sa cely reproduktor ,kdes to u MDF je tam pevne pripevneny,a ze drevo je drevo, tak neviem??? To ze som to nekupil od teba tak to sorry ale trh je velky.

Editováno: , autor: pikkii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Líbí se mi jak Milan II postupně vylepšuje vyráběné podložky! Jinak mám takový pocit, že vám to hraje na starou bačkoru, protože za reproduktorem nemáte žádný místo, žádný objem... takže asi tak. Ale pro lepší zvuk to chce nejen vytlumit, ale též vytvořit pevnou ozvučnici! :)

Jsem též už dlouholetým spokojeným uživatelem, tuším 1G podložek = ty ještě neměly zaoblený vnitřní okraj u repro ;) ale na funkci to nejspíš nemá vliv :) hraje to velmi dobře!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, máš pravdu!

Za tu dobu, co MDF dělám jsem jsem provedl několik drobných vylepšení. Tu a tam něco estetického a tamhle zase něco funkčního. Taky o 300% stoupla kvalita samotné výroby. Vždyť jsem nakoupil tolik novýho zařízení, že by za to byla ještě jedna ojetá octavie z r. 99!!!!

Pak se stane, že čtu mejla: "750,- za dvě ořezaný prkýnka?... to nechci". Tohle může napsat jen totální omezenec, co nemá o stolařské práci ani ponětí. Protože zatím co on někde seděl s babama (sahal jim do rozkroku) a chlastal, tak já jsem ještě třeba i ve 22:30h byl zaprášenej v dílně abych dodržel termín dodání, který jsem lidem slíbil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

pikkii: opravdu hledim,clo lidska ruka dokaze vytvorit,kdybys tam nechal ty plastove, udelas lip,nez takovouhle zbesilost...

Mam podlozky od milana, mel sem to na serii repro,ale vytlumil jsem i dvere a slo to hodne poznat,opravdu hodne. To same i vzadu,zlepseni basu... mam ted repro ze sound systemu a sokojenost, polozky se musi trosku upravit,ale nic hrozneho...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ciao. Chem aj ja prispiet k tejto teme.

1 Milan mi posielal podlozky a Dynamat Extreme do Talianska a vsetko prislo v poriadku.

2. Vymenil som podlozky a vytlmil dvere aj kufor a rozdiel je naozaj velky.

Najprv som mal repro predne - Alpine SPR 176A , zadne - SPR 136A napajane Alpine 4Ch MPR - F240. Teraz mam Morel Dotech Ovation 6 - predne a Morel Hybrid Ovation II 5 - zadne napajane Soundstream REF 800.4 Zvuk je super a som spokojny. Vytlmenie znizilo rezonancie a celkova hlucnost sa tiez znizila.

Rad by som ukazal foto, ale neviem, ako ich mam vlozit do prispevku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...