Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

Díky za vyber repra ale 4tis je porad dost...ja jsem mel predstavu max. do 2500 tis kc.. Pak hned přikoupím zesilovač.. Rádio sem kupoval za čtverku od Sony takže to by mělo postačit.. Jak má někdo zkušenosti z nějákýmy repro co jsem dal nahoru tak mi dejte vědět...díky. čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!!! DŮLEŽITÉ !!!

pánové, někdo máte doma v krabici ještě nenamontované MDF podložky Octavia. Nedopatřením se totiž stalo, že v balíku byli dvě "pravé" MDF a ne pár - pravá + levá! Tato dodávka byla dodána i s reproduktory prostřednictvím Fancarhifi a to v období 21.8. - 25.8. 2008.

Moc Vás prosím, zkontrolujte si svoje balíčky, zda máte MDF do páru. Budu se snažit problém co nejdříve vyřešit!

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

nazdar hoši,

sorry za *OT* ale neporadil by mi jeden z místních uberznalců, jak se zbavit chrastění u vejškáčů umístěných v klice zadních dveřích u octy 2001+ v sedanu? v létě je to dobrý, ale v zimě a spolu s přechodem teplot (garáž +20 - venku -10) to někdy dokáže bejt veeelmi nepříjemnej společník na dlouhejch cestách,

vřelej dík za všechny podněty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Caute.

mdf podlozky do prednych dveri O1 uz mam,

ale chcem dat aj repro 130 do zadnych plastovych drziakov vedla plata.

Cital som, ze tam tiez treba mdf podlozky, aby membrana nenarazala do toho plastu!

Cena 150 czk/par od MilanaII (skywalkera) je lakava, ale nemienim platit postovne na Slovensko vacsie, ako je cena tych 2 mdf podloziek. A osobne to mam tiez k nemu daleko!

Tu na Slovensku sa mi nedari tie mdf podlozky zohnat (vsetko ponukaju len predne mdf).

Mdf dosku dokazem zohnat (kusky od stolara) - by som ich skusil vyrobit (vyzeraju jednoduchsie, ako tie predne).

Ake su rozmery tych zadnych mdf podloziek do O1?

Aky vnutorny priemer, vonkajsi priemer, hrubka, to useknutie z jednej strany (od plata), rozostup skrutiek?

Nemate nejaky nacrt/skicu, prosim?

Repraky aj reprokabel mi maju prist zajtra cez UPS, len to tam nechcem davat bez mdf tej podlozky!

Poradi niekto?

Dakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera som montoval do prednych dveri mdf podlozky pod repro - prava strana v pohode, ale pri vodicovej strane som asi plytko vyvrtal 1 dieru pre skrutku 4x40 do tej mdf podlozky a

pri utahovani repro mi ta podlozka pozdlzne praskla!!!!

Oblepil som to textilnou izolacnou paskou - ked bude viac casu, budem s tym musiet nieco poriesit...

Ako to opravit - zalepit (cim? herkulesom, kanagonom, ...) alebo vyvrtat dieru a dat tam samorezne skrutky do dreva so zapustenou hlavickou?

Ono vypadnut by to nemalo, lebo to drzia tie 4 skrutky, co drzia reprak (prasklina je asi v strede, skrutky to drzia pokope cca. este 1-1,5 cm v tej druhej casti)

Praskat to zacalo zo spodnej strany a kym so to zbadal, uz to bolo prasknute skoro dookola.

:aggressive:

sakra prace!

Ale hra to s tymi mdf podlozkami oproti tym seriovym neporovnatelne - ani som netlmil dvere (objednaval som vibratex minuly tyzden z jedneho webu, ale dosli im zasoby, tak som to stornoval..)

Ta prasknuta podlozka vadi velmi kvalite zvuku?

Lebo ja ziadny rozdiel medzi L a P repro nepozorujem.

(predtym tie seriove drnely spolu s celymi dverami)

Teraz brneju, len ked zapnem na radiu Loudness bassy - tak to hra skreslene, ale to je skor chyba radia, ako repro - hned som to vypol (aj tie ekvalizery Rock, Pop, ...)

:palec2:

Teraz ked dam bassy aj na +10, zvuk je cisty, neskresleny - bol by som spokojny, len mi to pokazila ta praskla podlozka.

alebo mam tu podlozku nechat tak? - proti vode boli ochranene lakom, ale teraz cez tu prasklinu moze nasakovat voda...

nemam skusenosti s takymito opravami!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VYRIESENE!

Odmontoval som repro, do tej prasknutej strbiny som dal lepidlo Herkules,

vyvrtal 4 diery (po prasklinu priemer 4, dalej vrtak priemer 3, pre zapustenu hlavicku skrutky priemer 10->rukou), Stiahol som tu mdf podlozku, aby "zanikla" ta prasklina,

a stiahol to zapustenymi samoreznymi skrutkami do dreva 4x40mm, nahodil reprak...

Drzi to ako by to ani nebola odlkozka prasknuta - tusim aj basy su vyraznejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Spokojenost jak svina s mdf podložkama od Milana. Kvalitní práce!

Podložku jsem na doporučení FanCarHifi natřel (černy balakryl) aby nenavlhla. Dostal jsem k ní i delší šrouby. Díry pro repro předvrtané a veškerá montáž bez problému! Sedí uplně přesně.

Dobře tlumí. Reprak basuje a třepe se, podložka to ztlumi a dveře už netřepou skoro vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...