Přejít na obsah

Jak demontovat kastlík pod rádiem


MaVic

Doporučené příspěvky

Našel jsem samozřejmě návod na demontáž dekoru přístrojové desky, rádia, popelníku atd., ale nevím jak mám vyndat právě ten odkládací kastlík...

Poradíte mi někdo? Lze ho vyndat rovnou bez demontáže dekoru atd.?

Díky za pomoc.

post-37808-1264627532_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekor čapneš nad popelníkem (pod ovladačema topení) za tu hranu, tahem k sobě opatrně vycvakneš ...

Kastlík pod rádiem drží po stranách, na každé straně je zarážka uprostřed, nejlépe (samo po vyndání dekoru) z boku šroubovákem jakoby vypáčit z okolního rámečku a současně tahat tu páčenou stranu k sobě, druhá strana už jde pak líp ... je to trochu brutální způsob, ale jinak to nejde a kastlíku se nic nestane ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, s vyndáním rádia to jde líp, ale musíš mít kód, abys ho mohl opět odpojit, což není ten hlavní problém, proč nevydávat radio, horší a co mě opravdu přímo vytáčí je porovnání kabelů, když chci radio dostat zpátky, to je o nervy, už jsem i přemýšlel, že tu zadní konzolu vyříznu, ale nakonec jsem ho tam narval a doufám že hodně dlouho ho vyndávat nebudu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, s vyndáním rádia to jde líp, ale musíš mít kód, abys ho mohl opět odpojit, což není ten hlavní problém, proč nevydávat radio, horší a co mě opravdu přímo vytáčí je porovnání kabelů, když chci radio dostat zpátky, to je o nervy, už jsem i přemýšlel, že tu zadní konzolu vyříznu, ale nakonec jsem ho tam narval a doufám že hodně dlouho ho vyndávat nebudu ...

To mi mluvíš z duše... A ještě si představ, že tam místo rádia dáváš navigaci, jako já. To je úplně o nervy. Dodnes jí tam nemám zacvaklou a to jsem si udělal pěkně nové nastavení všech kablíků a je to fakt naprd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to je nejlepší vyndat krytku nebo nějakej spínač co je nad rádiem protáhnout tam dlouhej šroubovák a tim si nadzvedávat elektriku za rádiem a pak jde docvaknout líp , ale čim víc věcí je napojených tim to jde hůř. pár lidí to řešilo tim, že za rádiem uřízli část toho středního dílu kvuli kterýmu se tam elektrika blbě sekne, ale to je podle mě trochu prasárna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to jde trochu i z pod volantu, popřípadě vyndáním právě toho kastlíku, to byl jedinej důvod, proč jsem ho vyndával ... každopádně nervy jen jedny a těch drátů je tam požehnaně, zvlášť když jsem tam narval dráty k zadním reprům ty klasický, co mají být, tzn. hodně izolace okolo nich a k tomu ještě tam mám dráty od Parrota ... fakt mazec a proto se vůbec nedivim, že to někdo vzadu vyřízne, představa jak jsou dráty nakonec pomačkané aby radio sedělo kde má ... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tam toho mám hodně, Parrota, pak ještě ten jakoby changer, co žere SD karty s mp3-kama a k tomu jsem si navi dodělával,takže svazek k senzorice jsem si taky dodělával sám, anténní kabel atd atd. Takže ve finále jsem si prodloužil svazek k černému konektoru,aby byl tenčí, nic jsem nevyřezával, ale faktem je, že dodneška ji nemám docvaklou. Už na to házím bobek. Je to vo nerwy. A to jsem měl venku samozřejmě spodní plast pod volantem, všechny spínače na palubce, středový výdech se spínačem varovného osvětlení a spolujezdcův kaslík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...