Přejít na obsah

Parkovací senzory - zadní


jakubfotbal

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Dobrej den jsem novej stastnej majitel Supa  2.5 v automatu a taky mne  to zlobi diky za rady ktere jsem zde precetl.Dnes jsem byl na vagu a ten hlasi ,ze cidlo 2,3,4 je spatne.Je to mozne,ze jsou hned 3 v pr...? Jeste mam jednu otazku uz jsem ji sice psal SUP 1,ale mam moznost sehnat cou.senzory z nove octavky budou tam pasovat?

Editováno: , autor: lalemu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

z oktavky nepasujou, jedine to tam nacpat i s jednotkou z oktavky (nejlepsi řešení)

 

Jinak to že odešli 3 je klidně možné, měl jsem to taky tak, poslal jsem to nekam daleko a namontoval cinsky senzory za 200 kč :D  :kol-46:

 

Origos jsou ale lepsi, tyhle cinsky reagujou jenom na vetsi predmety a maji zpozdeni, nicmene pro moje potreby to celkem staci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,

 

tak jsem další s nefunkčními parkovacími senzory. Auto jsem připojil na VAG a zjistil jsem, že levý vnitřní senzor to hlásí jako vadný. Tento senzor však nejeví žádné známky mechanického ani jakého koliv jiného poškození. Každopádně z toho důvodu mi všechny senzory vypověděli funkčnost (při zařazení zpátečky se ozve krátký a poté dlouhý tón a senzory jako by nebyly).

 

Dá se toto nějak obejít (myslím, než stihnu pořídit nový senzor aby fungovali alespoň ty zbývající)? A nemůže toto být způsobeno něčím jiným? (Například že jednotka nedostává signál od senzoru (porušené vedení, zoxidované kontaky, etc...)) ?

 

Děkuji za info :)

 

Prochy20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ja tak isto, staci ze naprsi a uz nejde zmrd..mal som dole aj naraznik a nic nebolo podozrive

 

Takze zavada vyriesena. Naraznik dole, vsetky senzory vycvakat, vizualna kontrola konektorov a kablov, dokladne precistenie alkoholom a nasledne nastriekanie ochranneho vosku od Wurthu. Slape aj ked leje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

chalani dnes som sa v tom hrabal a je to v... odpojovali ste baterku pred vymenou? po vymene treba vymazat zavadu cez Vag? a hlavny moj problem je ze neviem uz vobec ktory senzor je ten moj chybny... ukazuje mi vzadu vpravo 00-03. je to ten uplne napravo alebo ten stredny v pravo... chapete ma niekto? som z toho zblbnuty... vaginu este doma nemam. je tu moznost ze mi predal chalanisko vadny senzor... za kazdu radu vopred diky.

 

edit// tak podla dielenskej prirucky by to mal byt ten krajny v pravo (G206)

ostavaju mi 2 moznosti

- kupil som nefunkcny senzor (co by ma netrapilo az tak lebo by som ho vratil)

alebo

- su poskodene kabliky k tomu senzoru, co uz neviem ci by som zvladol opravit ja antitalent na vsetko

Editováno: , autor: Ghostbuster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes znovu naraznik dole, prehadzovali sa senzory atd ale stale ukazovalo rovnaku chybu, cize tomu uz vobec nechapem

01548 cidlo pomoci pri zaparkovani vzadu vpravo (g206)

03-00 ziadny signal ...

dokonca to ukazalo aj ked som dva naraz odpojil

som v koncoch z toho. namatkovo som prezrel aj kabelaz po prvy senzor ale vyzerala byt v pohode. tak neviem ci mam zhanat novu kabelaz ale aj jednotku parkovacieho asistenta... alebo sa na to vykaslat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...