Přejít na obsah

Parkovací senzory - zadní


jakubfotbal

Doporučené příspěvky

v nom chybu nehladaj, ja ho tam mám tiez tak ako ty (dokonca myslím ze je prelepeny z vyroby paskou). asi nejaká príprava na "niečo"

poreferuj a pofoť čo sa ti podarilo zistiť... tiež dám asi ešte jednu poslednú šancu origo senzorom, ak to nevyriešim tak tam hodím nejaké iné, trebars aj made in china za 5 korún... stoja ma len nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake cidla byste si dali ? Ty obic sencory co mam jsou totalne na ..... bez displaye. Pipa to uz ze mam stat a za mnou je jeste pul metra mista :-D :-D hledal jsem nejake co maji lepsi a vetsi minimalni bod, ale co jsem nasel tak je to vetsinou na 30cm, coz se mi zda dost. V byvalem aute jsem mel taky nejake obic, a tam mi to chytlo na 10cm, coz bylo velmi uzitecne ve meste :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, díky moc. Přední čidla nemám, takže mě stačí to, že to není příčina mého problému.. Kabelu si všímat nebudu, jen mě to prostě zarazilo a trochu jsem doufal, že by to mohlo být ono. Zkusím ještě shodit ten zadní nárazník a uvidím. Ještě jednou díky.

predné čidlá sa zo zadnými nedajú zle zapojiť majú rozličné konektory aby sa to nepoplietlo :)  káble by malo byť to hlavné čo popozeráš keď dáš dole nárazník. ja som vymenil zlé čidlo za nové a aj tak mi to bolo naprd... takže chybu mám inde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predné čidlá sa zo zadnými nedajú zle zapojiť majú rozličné konektory aby sa to nepoplietlo :)  káble by malo byť to hlavné čo popozeráš keď dáš dole nárazník. ja som vymenil zlé čidlo za nové a aj tak mi to bolo naprd... takže chybu mám inde

Já dneska sundal ten zadní nárazník, ale vše vypadalo v pohodě.. Všechny dráty jsem překontroloval, kontakty také a nic co by jevilo známku nefunkčnosti jsem nenašel  :kol-32: Tak nevím, asi mi nezbude než zajet do servisu a zkusit to nechat napíchnout. Nebo se na to vykašlu a koupím nějaký nový levnější systém, protože ta originál čidla jsou stejně šíleně drahá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle meho nazoru cidla byt v haji nikdy nemohou, podle me je vzdy chyba v kabelu, cidlo se nema jak zkurvit... me cidla jednou jeli jednou ne tak sem je vsechny 4 prodal a sichni novi majitele sou spokojeni takze byla chyba v kabelech. tam bych hledal jako prvni, c park. jednotce chyba urcite nebude a v cidlech dle meho taky ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry ale naco by potom boli majitelom nové čidlá keby ako píšeš "Dle meho nazoru cidla byt v haji nikdy nemohou" :kol-46: senzor môže odísť, výrobnou vadou, MECHANICKÝM poškodením, atď... samozrejme že u našich aut to budú najskôr káble vďaka "dômyselnému" spracovaniu chlapcov zo skodovky, sú prakticky stále vystavené bordelu a zatekaniu... :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak po neustálých problémech s parkovacími senzory jsem je doslova vyrval a vyhodil. Uvažoval jsem o výměně vadného čidla, ale jeho cena je dost vysoká. Koupil jsem obyčejné za 500 celou sadu (http://www.sbazar.cz/m36/detail/4936908-parkovaci-couvaci-asistent-jednoducha-montaz-pouze) a nemůžu si stěžovat. Spolehlivé,levné nemusel jsem zvětšovat otvor. Jen jsem je nasadil místo těch původních. Dokonce novou řídící jednotku jsem pomocí dvou šroubků upevnil na místo té původní. Stálý tón to vydává cca 15-20cm od překážky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte chcel bi som sa spitať ako vám idú  zadné senzory ako vám pipaju a koľko je tam ešte rezerva  lebo som menil 2 senzory a asi tak 60 cm mi to píska že už viac nemôžem a to je všetko, a zviklo to aj tak prerušovanie pipat a teraz len 3x prerušovane a potom už v kuse a pritom ešte môžem tých 60 cm dá sa to nejako nakalibrovať? Dúfam že to niekto pochopil lebo neviem to inak popísať  :kol-32:

Editováno: , autor: adi1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak som zisťoval okolo toho. Tak tie senzory boli dorábané a jednotka senzorov bola umiestnená v prednom kufri. Odtiaľ to bolo natiahnuté k poistkám respektívne k relátkam. Všetko čo som s tým vyšklbol už je napojené, len neviem kde má byť napojené + k tej riadiacej jednotke. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...