Přejít na obsah

Parkovací senzory - zadní


jakubfotbal

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Mám stejný problém, čidlo je už objednané,ale může mi někdo poradit(bohužel jsem se tady nikde nedočelt)jak provést demontáž zadního nárazníku. Díky

Už jsem našel návod na demontáž..... :palec2:

Pokud jsi trochu šikovný a umíš trochu zlomit ruce nemusíš sundávat nárazník.když si auto trochu zvedneš aby jsi si lehl pod narayník jdou vyměnit všechny :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi sundali nárazník a výsledek: 2 špatné nef. parkovací čidla, výměna, celkem 4200 s prací a to jsem ještě dostal slevu. Takže zbývají ještě ty dvě, příp. řídící jednotka, doufám že to dobře diagnostikovali.. Nějak přestávám stíhat vydělávat prachy na to auto.... :feve:

Jsou to svině ja je vyměnil bez sundání nárazníku za cca 30 min.stačí si lehnout pod auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže žádná voda to je blbost.Krátký tón při zařazení zpátečky znamena že funkce couvacích senzorů je aktivní.Když potom nasledně po krátkém pípnutí zazní dlouhý tón znamená to že je nějaký senzor v prdeli.... :kol-28: počítač automaticky vyruší všechny senzory aby vám nefungovala třeba jen půlka a  při couvání nenabourali tu část kde je zrovna ten senzor co nefuguje.....Takže jedina rada zní zajet do garaže napíchnout na vag a zjistit ktery senzor odešel do věčných lovišt.a komu je líto dat 100 až 200kc za zjišteni senzoru může si ho koupit a měnit jeden po druhym a zkoušet.pokud odešel jen jeden bude to hračka.... :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, kámo, ale nutně nemusí odejít senzor, může - a právě to tak bývá - být porucha jen v elektroinstalaci, a to zejména u konektoru a za to může právě ta voda, resp.vlhkost a oxidace. Koupíš zbytečně novej, píchneš ho na zoxidovanej konektror a budeš mít to samé. Pak zjistíš, že to stačilo jen pořádně očistit... Takže začít nejdříve spíš tou kontrolou kabelů a konektorů a pak řešit zbytek... A jak píšeš koupit novej a pak zkoušet vyměňovat - dle mého tohle je blbost. Vždy se vyplatí to na tu vagínu připojit, může být v háji třeba třeba celý modul (to se ani tak nestává), nebo může být spíš nějaké dobré čidlo bez signálu, což by znamenalo právě tu oxidaci nebo kabel...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já mám taky perličku,mý čidla nemaj rádi teplo,začalo jaro,slunce a park.asis.nefunguje,dám auto do garáže vychladnout a uplně v poho funguje,vyjedu ven do tepla a na slunce a zachvílí až se auto ohřeje tak zase nefunguje,asi se odstěhuju k eskymákům :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...