Přejít na obsah

Pojistky dveří - výměna


Doktor

Doporučené příspěvky

Mám takovej pocit, když sem je měnil, tak že se šroubujou. Dal sem na ně bužírku(lepší je silnější, aby si si je nezničil kleštěma), vzal do kleští a vyšrouboval. Montáž opět šroubováním v kleštích s bužírkou. Pak to chce našroubovat je akorát, aby nebyly moc utopené v tapecu, nebo netrčeli v zavřeném stavu ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej pocit, když sem je měnil, tak že se šroubujou. Dal sem na ně bužírku(lepší je silnější, aby si si je nezničil kleštěma), vzal do kleští a vyšrouboval. Montáž opět šroubováním v kleštích s bužírkou. Pak to chce našroubovat je akorát, aby nebyly moc utopené v tapecu, nebo netrčeli v zavřeném stavu ven.

danke danke...jestli to urvu, pos..u se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že to čtu až teď jde to i líp. Ten kolík jde jen pootočit o 180 C a vysunout. Stejný postup nasadit dát do jaké potřebuješ úrovně a potočit, ale poprvé jsem to dělal jak ty s puchýřem na prstu. ;)

ted mi to doslo kua :) ona je tam malinkata ryska totiz a zepredu a zezadu je vlastne volenj prouzek na tom tahlu atd., ted to chaaaaaapu, ale pozde :D kazdopadne ten odstrihnutej puchejr pali jak svina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že to čtu až teď jde to i líp. Ten kolík jde jen pootočit o 180 C a vysunout. Stejný postup nasadit dát do jaké potřebuješ úrovně a potočit, ale poprvé jsem to dělal jak ty s puchýřem na prstu. ;)

Presne tak. Ja kdyz jsem to menil, na jedne strane auta jsem to tocil jako magor, neslo to, vzal jsem kleste a normalne to vyrval. Na druhe strane auta jsem pomalu zacal zjistovat, ze se to pootoci a vynda. Ty chromove potom jsem potom udelal nasazovacim a pootacivym zpusobem a pak si nafackoval! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...