Přejít na obsah

Loketní opěrka


Host aka

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Všechny Vás zdravím. Sehnal jsem si loketní opěrku, ale nevím přesně jak jí nainstalovat. Musí se sundat celý středový plast a přišroubovat k ruční brzdě. Nemám k tomu žádné speciální šrouby, tak doufám, že nebudou třeba. Taky nevím jak sundat plast ruční brzdy, abych jej nepoškodil. Pokud někdo toto řešil prosil bych úplně podrobný a přesný popis instalace, jako pro blbce nebo bych uvítal pomoc, jsem z Prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny Vás zdravím. Sehnal jsem si loketní opěrku, ale nevím přesně jak jí nainstalovat. Musí se sundat celý středový plast a přišroubovat k ruční brzdě. Nemám k tomu žádné speciální šrouby, tak doufám, že nebudou třeba. Taky nevím jak sundat plast ruční brzdy, abych jej nepoškodil. Pokud někdo toto řešil prosil bych úplně podrobný a přesný popis instalace, jako pro blbce nebo bych uvítal pomoc, jsem z Prahy.

Sundáš jenom kousek... pokračuj zde...

http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/loketniOperka.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj otevřel jsem loketní opěrku a uletěly mi ty banty co drží to víko. Jde to vyměnit nebo jak to spravit? Dík :)

No já to opravoval tím že jsem si ohl kus plechu po vzoru toho plastového, a jako kolíček použil kus tyčky a zavařil, měl jsem upadlou jen jednu , tu jsem tedy celo uřízl a přišrouboval na její místo můj výtvor! Drrží to!! :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím, chtěl bych odstranit (nějaký spalíček nebo něco podobného) v přední loketní opěrce, ale nevím jak to rozebrat. Nerad bych něco ulomil...zkoušel jsem to ale nevím jak. Majitel přede mnou tam měl nejspíš něco přišroubované? Díky...foto v příloze :help:

post-5137-1178449980_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...