Přejít na obsah

Clarion DXZ558RMP


Doporučené příspěvky

Pokud máš nějakou výhodnou nabídku na toto rádio tak nemusíš mít obavy z přehmatu.Jen je to loňský model.Místo něj je DXZ468RMP(5490,-) nebo model s USB DB568USB(5490,-) a pak je velká mezera a je tam DXZ668RMP (10990,-)Ty Hertz jsou na rádio dobrá volba budeš spokojený.

Ten Clarion je za 3700????Stál 7490,- tak honem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne bych se nebal jit do jakehokoliv radia clarion, jejich dlouholete zkusenosti jsou k nezaplaceni

mam take clarion, sice model dva roky stary, ale v te dobe patril mezi spicku ( jako jeden z mala mel 24bitovy prevodnik, jestli si to spravne pamatuji, nemuzu ho najit na netu ) a ve spojeni se seriovymi repro je vysledny zvuk vice nez krasny, to radio vyzdime z repro maximum .. tak pocitam, ze by to takhle melo byt uz u vsech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S objednáváním na "pixmania" POZOR!Nejen že budeš těžko uplatňovat případnou záruku, ale i poštovné plus převod valut není zanedbatelné.Já bych osobně raději připlatil a koupil to u nejbližšího prodejce.

Dostali jsme echo od Basys (Pioneer) že nemáme poskytovat manuály (dostaneš je cizojazyčný)a pod. na výrobky zakoupené u tohoto prodejce.Doporučuji postupovat velmi opatrně. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S objednáváním na "pixmania" POZOR!Nejen že budeš těžko uplatňovat případnou záruku, ale i poštovné plus převod valut není zanedbatelné.Já bych osobně raději připlatil a koupil to u nejbližšího prodejce.

Dostali jsme echo od Basys (Pioneer) že nemáme poskytovat manuály (dostaneš je cizojazyčný)a pod. na výrobky zakoupené u tohoto prodejce.Doporučuji postupovat velmi opatrně. :ph34r:

Já mám autorádio koupený v "pixmania" a vše bezproblémů. Záruku mužeš uplatňit aspoň u Sony to tak je, i unás. Návod jsem dostal anglicky, ale stáhnul jsem si ho ze stránek sony. Takže bych se nebál -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...