Přejít na obsah

Klíče na DO


Burtablajs

Doporučené příspěvky

Staci mi jenom vedet, jesi staci koupit dalk.ovladac na vystrelovak od skody na 434mhz a na to si nechat nekde vyrezat klic na vystrelovak..dat dohromady..potom sparovat immo..nebo je to slozitejsi..procital sem so tohle tema..ale nenasel sem tu nic co by mi mohlo pomoct..nebo ctu blbe :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové dneska mi přišel vystřelováček za 500,- Pěkně origo škoda... A udělal jsem s ním takovou pracárničku - mám neorigo dálku a vnitřek z toho neorigo klíče jsom dal do origo těla a odemykám... :-) Jen by mě zajímalo, jak rozebrat tu přední část s vystřelováním... Chci si prohodit tyčinky. Nebo nevíte, jestli mi půjde přispůsobit immo v okte 1.8 20V z 98 s tyčinkou od 434Mhz klíče?

Díky za rady -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak a kde jsi ho sehnal ?

Mám odrbaný orig. vystřelovák s DO a chci vyměnit jen vnějšek a elektroniku přehodit.

Take me to zaujima, kde jsi ho za 500,- schrastil? Bazar? :huh: Ne ze by to byla super cena, ale pokud je novy, good!

Sehnal jsem jednoho chlapka, kterej to taha primo z říše. Je to origo 3 tlač. s neobrobeným železem. Fungl nový. Můžete mu zkusit napsat na: karlosarmy@centrum.cz A můžete si vybrat i znak na tom klíčku. Má myslím i vw a seata... kdyby někdo chtěl...

A neví někdo, jak rozebrat ten předek toho klíče? Potřebuju prohodit immo tyčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak a kde jsi ho sehnal ?

Mám odrbaný orig. vystřelovák s DO a chci vyměnit jen vnějšek a elektroniku přehodit.

Take me to zaujima, kde jsi ho za 500,- schrastil? Bazar? :huh: Ne ze by to byla super cena, ale pokud je novy, good!

Sehnal jsem jednoho chlapka, kterej to taha primo z říše. Je to origo 3 tlač. s neobrobeným železem. Fungl nový. Můžete mu zkusit napsat na: karlosarmy@centrum.cz A můžete si vybrat i znak na tom klíčku. Má myslím i vw a seata... kdyby někdo chtěl...

A neví někdo, jak rozebrat ten předek toho klíče? Potřebuju prohodit immo tyčky.

Muzete mi nekdo rict, jesi mi ten klicek s dalkou pujde na moji koktu, pokud ted mam klasickej klicek bez vystrelovaku..na 434mhz? Bude mi to odemykat (kufr nepotrebuji)? A pujde sparovat immo..a nebo je potreba vymena tycinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak a kde jsi ho sehnal ?

Mám odrbaný orig. vystřelovák s DO a chci vyměnit jen vnějšek a elektroniku přehodit.

Take me to zaujima, kde jsi ho za 500,- schrastil? Bazar? :huh: Ne ze by to byla super cena, ale pokud je novy, good!

Sehnal jsem jednoho chlapka, kterej to taha primo z říše. Je to origo 3 tlač. s neobrobeným železem. Fungl nový. Můžete mu zkusit napsat na: karlosarmy@centrum.cz A můžete si vybrat i znak na tom klíčku. Má myslím i vw a seata... kdyby někdo chtěl...

A neví někdo, jak rozebrat ten předek toho klíče? Potřebuju prohodit immo tyčky.

Muzete mi nekdo rict, jesi mi ten klicek s dalkou pujde na moji koktu, pokud ted mam klasickej klicek bez vystrelovaku..na 434mhz? Bude mi to odemykat (kufr nepotrebuji)? A pujde sparovat immo..a nebo je potreba vymena tycinky?

No to se taky snažím zjistit - to s tou tyčinkou. Pokud máš origo dálku 434, tak by ti měl jít i vystřelovák 434. Samozřejmně se musí spárovat s jednoskou a co se týče toho imma, tak to nevím. Někde jsem četl, že můžou nastat nějaký problémy. Nejjednodušší by byla výměna tyčky, ale navím jak rozebrat ten předek vystřelováku... Ty bys to věděl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak a kde jsi ho sehnal ?

Mám odrbaný orig. vystřelovák s DO a chci vyměnit jen vnějšek a elektroniku přehodit.

Take me to zaujima, kde jsi ho za 500,- schrastil? Bazar? :huh: Ne ze by to byla super cena, ale pokud je novy, good!

Sehnal jsem jednoho chlapka, kterej to taha primo z říše. Je to origo 3 tlač. s neobrobeným železem. Fungl nový. Můžete mu zkusit napsat na: karlosarmy@centrum.cz A můžete si vybrat i znak na tom klíčku. Má myslím i vw a seata... kdyby někdo chtěl...

A neví někdo, jak rozebrat ten předek toho klíče? Potřebuju prohodit immo tyčky.

Muzete mi nekdo rict, jesi mi ten klicek s dalkou pujde na moji koktu, pokud ted mam klasickej klicek bez vystrelovaku..na 434mhz? Bude mi to odemykat (kufr nepotrebuji)? A pujde sparovat immo..a nebo je potreba vymena tycinky?

No to se taky snažím zjistit - to s tou tyčinkou. Pokud máš origo dálku 434, tak by ti měl jít i vystřelovák 434. Samozřejmně se musí spárovat s jednoskou a co se týče toho imma, tak to nevím. Někde jsem četl, že můžou nastat nějaký problémy. Nejjednodušší by byla výměna tyčky, ale navím jak rozebrat ten předek vystřelováku... Ty bys to věděl?

s vystrelovakem sem si este nehral..netusim jak do nej.. a nebude vadit ze ten vystrelovak ma 3 tlacitka a muj klic jen 2?? neni k tomu potreba jina komfortka?? Netouzim po otevirani kufru..staci kdyz to bude jen zamykat a odemykat a hlavne startovat auto ;-) takze problem by mohl byt jen s immo...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak a kde jsi ho sehnal ?

Mám odrbaný orig. vystřelovák s DO a chci vyměnit jen vnějšek a elektroniku přehodit.

Take me to zaujima, kde jsi ho za 500,- schrastil? Bazar? :huh: Ne ze by to byla super cena, ale pokud je novy, good!

Sehnal jsem jednoho chlapka, kterej to taha primo z říše. Je to origo 3 tlač. s neobrobeným železem. Fungl nový. Můžete mu zkusit napsat na: karlosarmy@centrum.cz A můžete si vybrat i znak na tom klíčku. Má myslím i vw a seata... kdyby někdo chtěl...

A neví někdo, jak rozebrat ten předek toho klíče? Potřebuju prohodit immo tyčky.

Muzete mi nekdo rict, jesi mi ten klicek s dalkou pujde na moji koktu, pokud ted mam klasickej klicek bez vystrelovaku..na 434mhz? Bude mi to odemykat (kufr nepotrebuji)? A pujde sparovat immo..a nebo je potreba vymena tycinky?

No to se taky snažím zjistit - to s tou tyčinkou. Pokud máš origo dálku 434, tak by ti měl jít i vystřelovák 434. Samozřejmně se musí spárovat s jednoskou a co se týče toho imma, tak to nevím. Někde jsem četl, že můžou nastat nějaký problémy. Nejjednodušší by byla výměna tyčky, ale navím jak rozebrat ten předek vystřelováku... Ty bys to věděl?

s vystrelovakem sem si este nehral..netusim jak do nej.. a nebude vadit ze ten vystrelovak ma 3 tlacitka a muj klic jen 2?? neni k tomu potreba jina komfortka?? Netouzim po otevirani kufru..staci kdyz to bude jen zamykat a odemykat a hlavne startovat auto ;-) takze problem by mohl byt jen s immo...?

No tak v tom by snad takovej problém bejt neměl... No zkus se ještě někoho přeptat, nebo to vyzkoušet... Objednej si klíč a zkus ho přizpůsobit s autem... No a když to nepůjde, tak jsme přišli i o víc, než 500,- ne? No a navíc furt existuje možnost ten klíč poslat dál do světa.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v tom by snad takovej problém bejt neměl... No zkus se ještě někoho přeptat, nebo to vyzkoušet... Objednej si klíč a zkus ho přizpůsobit s autem... No a když to nepůjde, tak jsme přišli i o víc, než 500,- ne? No a navíc furt existuje možnost ten klíč poslat dál do světa.... -_-

No uvidime..kdby tu byl nekdo kdo to uz delal nebo vi jesi to pujde nebo ne...bylo by to jednodussi..budu si taky nekde muset vyrezat klic..takze jet nekam do prahy..a nerad bych zjistil ze to mam na nic...ale asi to risknu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové dneska mi přišel vystřelováček za 500,- Pěkně origo škoda... A udělal jsem s ním takovou pracárničku - mám neorigo dálku a vnitřek z toho neorigo klíče jsom dal do origo těla a odemykám... :-) Jen by mě zajímalo, jak rozebrat tu přední část s vystřelováním... Chci si prohodit tyčinky. Nebo nevíte, jestli mi půjde přispůsobit immo v okte 1.8 20V z 98 s tyčinkou od 434Mhz klíče?

Díky za rady -_-

Chtel bych se zeptat jakou mas tu "neorigo" dalku?? mam tam dodelavanej alarm a je k tomu takovej malej kulatej ovladac..nemuzu si vzpomenout na firmu :-( taky bych rad, kdyby to slo do nej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jelikož jsem na oktávku ještě úplná lama, tak se chci zeptat. Mám origo dálkáč v nevystřelovacím klíčku. Auto je vyrobený 6/2002. Půjde použít 3 tlačítkový vystělovací klíč s DO nebo budu muset mít 2 tlačítkový. Případně, když tam půjde 3 tlačítko, bude to 3. tlačítko fungovat (odskakovat kufr)?

Jo a co všechno bych musel vyměnit, kdybych chtěl dát úplně jiný klíčky? Nejsem první majitel a tak mám strach, že se někde můžou courat kopie klíčů, a navíc k nim nemám ani ten kód. Takže bych chtěl jiný vložky zámků a jiný čipy. Budu muset měnit i komfortku, nebo se to jen přes VAG nastaví na ty nový čipy v nových klíčkách?

A poslední dotaz, na kolik to asi tak vyjde?

Editováno: , autor: MaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem na oktávku ještě úplná lama, tak se chci zeptat. Mám origo dálkáč v nevystřelovacím klíčku. Auto je vyrobený 6/2002. Půjde použít 3 tlačítkový vystělovací klíč s DO nebo budu muset mít 2 tlačítkový. Případně, když tam půjde 3 tlačítko, bude to 3. tlačítko fungovat (odskakovat kufr)?

Jo a co všechno bych musel vyměnit, kdybych chtěl dát úplně jiný klíčky? Nejsem první majitel a tak mám strach, že se někde můžou courat kopie klíčů, a navíc k nim nemám ani ten kód. Takže bych chtěl jiný vložky zámků a jiný čipy. Budu muset měnit i komfortku, nebo se to jen přes VAG nastaví na ty nový čipy v nových klíčkách?

A poslední dotaz, na kolik to asi tak vyjde?

Trochu jsem toto taky resil, nakonec jsem to nechal plavat... Pokud mas dalku pridavnou krabicku, nebude ti fungovat vystrelovak a jeho dalka, musis vymenit komfortni jednotku za jednotku 3. generace, zrovna je jedna v bazaru, prodava ji myslim cosby, prodava i sadu zamku s klicema. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=13700

Pokud by jsi chtel 3-tlacitkove s odskokem kufru, budes muset mit elektromagneticky zamek 5.dveri, coz se da tez koupit. Pokud myslis cipama imobilizery, tak ty se jen nakoduji pres vag, myslim, ze nemusis kupovat nove a uz jsou soucasti sady klicu a zamku...

Sada zamku a klicu 1500 - 2000

komfortka cca 1000 ???

a nekoho, kdo to udela a nakoduje

Pokud jsem neco popletl, opravte me. Diky ;)

Doporucuji si precist celou diskuzi o klicich od zacatku, jiste najdes jasnou odpoved!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za info, komfortku mám III. generaci (dle etky). podařilo se mi zamluvit si i komplet sadu klíčů se zámkama za 1500,-.

Matrix: Co se týče vystřelovacích klíčů, chci je proto, že když si sednu a mám je v kapse, tak mě nedloubou do nohy nebo neudělají díru do kapsy. :D A když už budu ty vložky měnit... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jako s těma vystřelováka pak jede auto rychlej ? Anebo se mu zvydne výkon ??? Nějak nepobírám proč je všichni tak strašně chcete. Anebo se vám ty normální nevejdou do kapsy ??? Nehápu, prosím objasnit.

Slysel jsem nazor, ze k peknemu autu, pekne klice, ty nemas pekne auto???? Ja asi nee, protoze me nadale rezou klice no nohy a delaji diru do kapsy. Ja jsem trochu nepobral, ze vse co udelas pro auto, mu zveda vykon motoru? Co je to za blbost? :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jako s těma vystřelováka pak jede auto rychlej ? Anebo se mu zvydne výkon ??? Nějak nepobírám proč je všichni tak strašně chcete. Anebo se vám ty normální nevejdou do kapsy ??? Nehápu, prosím objasnit.

No já jsem je třeba chtěl, protože jsem neměl DO... sklouzlo se to i s instalací oken do elektriky... respektive, ono to jinak pořádně ani nešlo... :) Jo a auto má potom určitě víc kw, pohodlnější sedačky a tak :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tím výkonem a rychlostí sem to myslel samozřejmě ironicky, ale jako dávat 3.000,- za klíče, to jako zase chodím po zemi, nato že je hned po vlezení do auta strčím do zapalování a už o nich nevím... Ale to už je každého věc. Já jen prostě všeobecně nechápu proč si někdo dává věco jen kvůli vizuálnímu efektu a bez žádné jiné funkce.

Hezké auto, hezké auto, relativní věc, já své beru jako hezké, protože je takové, jaké vyjelo z MB, nemá žádné kýčovité polepy víčka nádrže aby vypadalo jako z kovu, anebo zářivky na prahách, sundaný manželce z kuchyňské linky :smich: a podobné věci, které nemaj žádnou funkci. Ale jelikož krása a funkce sou pro různé lidi relativní, tak bych toto uzavřel se slovy, já osobně stejně nebudu nikdy dávat peníze do bezfunkčních věcí a ty co na to maj, ať si s autem dělaj co chtěj.

Ale běda jak zase v zimě budu tlačit nějakýho frajera se zářivkama, polepama kastle, plastama a jinejma píčovinama a zjistím že místo pořádnejch zimáků má letní stjetý protektory, tak mu to všechno strhnu, nakopu mu prdel a ještě mu seberu lopatu co sem mu půjčil aby se vyhrabal ze sněhu :p protože tohle mě fakt vytáčí. Možná srovnávám dvě různý věci, ale v principuje to stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...