Přejít na obsah

Klíče na DO


Burtablajs

Doporučené příspěvky

Ja bych je taky vzal jestli ma nekdo ty vystrelovaci klice komplet sadu 433Mhz,poslete me prosim nabidku na maila,dik,mam moznost sehnat fungl novy klice o frekvenci 434 komplet sada 4zámky + 2 vystřelovací klice skoda,jeste zabaleny od vyroby cena cca1700

To jsme na tom stejne, ja bych se jehnal mozna i levneji, jenze taky 434mhz, ptal sem se na 433 a ty se nedavali do skody ani na vyvoz jen do VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych je taky vzal jestli ma nekdo ty vystrelovaci klice komplet sadu 433Mhz,poslete me prosim nabidku na maila,dik,mam moznost sehnat fungl novy klice o frekvenci 434 komplet sada 4zámky + 2 vystřelovací klice skoda,jeste zabaleny od vyroby cena cca1700

To jsme na tom stejne, ja bych se jehnal mozna i levneji, jenze taky 434mhz, ptal sem se na 433 a ty se nedavali do skody ani na vyvoz jen do VW.

433 se dávali na první fabky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych je taky vzal jestli ma nekdo ty vystrelovaci klice komplet sadu 433Mhz,poslete me prosim nabidku na maila,dik,mam moznost sehnat fungl novy klice o frekvenci 434 komplet sada 4zámky + 2 vystřelovací klice skoda,jeste zabaleny od vyroby cena cca1700

To jsme na tom stejne, ja bych se jehnal mozna i levneji, jenze taky 434mhz, ptal sem se na 433 a ty se nedavali do skody ani na vyvoz jen do VW.

433 se dávali na první fabky

Mas pravdu, ja se pat jen na facelift koktu, ale dneska me v servise ukazoval stary vstrelovaky z Fabie Elgance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj!

Když se tady tak mluví o tý frekvenci 433 MHz - na to já slyšim. :)

Už pěkně dlouho shánim tyhle vystřelováky na Fabii - jo, nevýhoda prvních Elegance. Kdekoliv kde dělají autoklíče si nevědí rady, ten klíč asi nikdy neviděli. Tak jsem zkusil tu nejkrajnější možnost, napsal jsem do Škody a tohle mi napsali:

klíč pro dálku nesklopný 920,- s DPH + dálk.ovl.2tlač. 1095,-s DPH

klíč sklopný pro 2tlač.ovladač 996,- s DPH + dálk.ovl.2tlač. 886,-s DPH

klíč sklopný pro 3tlač.ovladač 1296,-s DPH +dálk.ovl.3tlač. 1784,-s DPH

dvoutlačítkové ovládání nelze nahradit třítlačítkovým

dvoutlačítkové ovl.má frkvenci 433 Mhz třítlačítkové 433,92 Mhz

dvoutlačítkové vystřelovací klíče se dodávaly pouze do první série od 12/99 do 7/00

a do č.kar.Y-082468 (posledních 8 znaků VIN).

Takže jak to vidim já - koupit od škody dálku za 886 Kč a předek si nechat někde vybrousit, ten by MĚL být stejnej, jako na klasický vystřelováky...(nemůžu přímo od škody, jelikož si nejsem jistej, zda jsou původní zámky, takže by nemusela sedět drážka).

No, tak jsem vám snad trochu pomohl objasnit, jak to bylo u Škody s vystřelovákama na frekvenci 433 MHz na Fabii. Na Octavii nevim, jestli se dávaly, ale proč ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

Když se tady tak mluví o tý frekvenci 433 MHz - na to já slyšim. :)

Už pěkně dlouho shánim tyhle vystřelováky na Fabii - jo, nevýhoda prvních Elegance. Kdekoliv kde dělají autoklíče si nevědí rady, ten klíč asi nikdy neviděli. Tak jsem zkusil tu nejkrajnější možnost, napsal jsem do Škody a tohle mi napsali:

klíč pro dálku nesklopný 920,- s DPH + dálk.ovl.2tlač. 1095,-s DPH

klíč sklopný pro 2tlač.ovladač 996,- s DPH + dálk.ovl.2tlač. 886,-s DPH

klíč sklopný pro 3tlač.ovladač 1296,-s DPH +dálk.ovl.3tlač. 1784,-s DPH

dvoutlačítkové ovládání nelze nahradit třítlačítkovým

dvoutlačítkové ovl.má frkvenci 433 Mhz třítlačítkové 433,92 Mhz

dvoutlačítkové vystřelovací klíče se dodávaly pouze do první série od 12/99 do 7/00

a do č.kar.Y-082468 (posledních 8 znaků VIN).

Takže jak to vidim já - koupit od škody dálku za 886 Kč a předek si nechat někde vybrousit, ten by MĚL být stejnej, jako na klasický vystřelováky...(nemůžu přímo od škody, jelikož si nejsem jistej, zda jsou původní zámky, takže by nemusela sedět drážka).

No, tak jsem vám snad trochu pomohl objasnit, jak to bylo u Škody s vystřelovákama na frekvenci 433 MHz na Fabii. Na Octavii nevim, jestli se dávaly, ale proč ne? :)

Pokud Skoda prodava samostatne klice jako nahradni dil, ma to v sobe jiste uz immo, ktere se necha nakodovat dle plastoveho stitku? Nebo jak toto chodi? Da se nakodovat i central s tim klicem kdyz mam origo central nyni, nybrz ne v klicku, ale vedle v krabicce a rok 2003?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Skoda prodava samostatne klice jako nahradni dil, ma to v sobe jiste uz immo, ktere se necha nakodovat dle plastoveho stitku? Nebo jak toto chodi? Da se nakodovat i central s tim klicem kdyz mam origo central nyni, nybrz ne v klicku, ale vedle v krabicce a rok 2003?

No tak na to určitě odpoví někdo fundovanější. Já jen vím, že pošlou klíče, které již mají drážku podle kódu, který jim pošleš, nebo podle VIN, bez ní se objednat nedají. Immo se nakóduje až v servise.

Ale s tím centrálem nevim, pokud by to byla ta samá frekvence tak proč ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No štítek nepotřebuješ, stačí jenom VIN, ale pokud máš jiný zámky, než z výroby, tak je to problém, jelikož přijde prostě klíč jako z výroby, co byl k tomu autu.

Immo nakódujou podle kódu co si zjistěj, s tim by taky neměl bejt problém, jen musíš bejt majitel. Měl bys bejt. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No štítek nepotřebuješ, stačí jenom VIN, ale pokud máš jiný zámky, než z výroby, tak je to problém, jelikož přijde prostě klíč jako z výroby, co byl k tomu autu.

Immo nakódujou podle kódu co si zjistěj, s tim by taky neměl bejt problém, jen musíš bejt majitel. Měl bys bejt. :)

No normalne chtej v skodasalonu ten stitek, a pokud menis zamky tak das rovmou i klice ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No normalne chtej v skodasalonu ten stitek, a pokud menis zamky tak das rovmou i klice ne?

Jojo, normálně chtěj ten štítek, ale když ho nemáš, tak stačí VIN. Takže pokud někdo měnil zámky (+i klíče) a má k tomu ten štítek, tak to neni žádnej problém, udělaj přesně to, co chce, podle štítku.

Já mám právě blbý to, že nemám ten štítek a nevim, jestli jsou měněný zámky, tudíž je blbý riskovat, jestli to sedne. :)

davon No ten mail, co jsem poslal byl z Auto Adámek, tvářili se jistě, ale nějak trochu váhám, jelikož napsali, že 2-tlačítkovej je 433 MHz a 3-tlačítkovej 434 MHz a já si přitom myslim, že to tak neni, že oba můžou bejt 434 MHz...

Byl to Auto Adámek v Modřanech v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapi...

Napoím se na toto téma a zeptám se vás na takovou pitomost. Myslíte, že bych mohl někde sehnat pouze samotnej vystřelovák - klidně nefunkční (elektronika - vystřelování musí běhat), nebo vykuchanej. Jde mi jen o to tělo toho klíče. Hlavně to musí být 3 tlač. To bude asi celkem problém sehnat, co?

Díky ta každej tip... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapi...

Napoím se na toto téma a zeptám se vás na takovou pitomost. Myslíte, že bych mohl někde sehnat pouze samotnej vystřelovák - klidně nefunkční (elektronika - vystřelování musí běhat), nebo vykuchanej. Jde mi jen o to tělo toho klíče. Hlavně to musí být 3 tlač. To bude asi celkem problém sehnat, co?

Díky ta každej tip... -_-

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=10449

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, jen takový nový zjištění, co možná někoho potěší...rozdíl mezi frekvencí 433 MHz a 434 MHz žádnej neni. :D Jsou to ty samý dálky, kdo má napsáno 433 MHz půjde mu i 434 MHz. Radujme se. -_-

To je vazne super, ale ja nevim jakou jednotku k vystrelovaku si mam zacit shanet, protoze je jich udajne mraky typu a nemusi to jit vubec nakodovat s klicem, coze? :unsure::unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Sorry že se sem pletu s passatem, ale nikdo jinej mi zatím neporadil. Mám passata r.v. 98 a klíč s dálkou v sobě, na 433 Mhz, pokud bych chtěl předělat na vystřelováky, je postup stejný jako u octavie, tzn. schánět pouze vystřelováky na 433 MHz, nebo se dají použít i 434 Mhz. Dík za odpověd :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Sorry že se sem pletu s passatem, ale nikdo jinej mi zatím neporadil. Mám passata r.v. 98 a klíč s dálkou v sobě, na 433 Mhz, pokud bych chtěl předělat na vystřelováky, je postup stejný jako u octavie, tzn. schánět pouze vystřelováky na 433 MHz, nebo se dají použít i 434 Mhz. Dík za odpověd :-)

Ja jsem si to precetl od zacatku a odpoved na tvou otazku jsem z toho vyvodil. Musis mit vystrelovaky na 433Mhz pokud s tim chces odemykat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...