Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 5 let později...
Vloženo

Zdravím, chtěl bych se zeptat jaké mám koupit rozvody do mého motoru. Našel jsem přimo rozvodovou sadu INA, ale nějak se mi nezdají ty plastové kladky. Nejlépe kdyby mi někdo pomohl vybrat a já bych to jen objednal. Díky

Vloženo (editace)

Zdravím, chtěl bych se zeptat jaké mám koupit rozvody do mého motoru. Našel jsem přimo rozvodovou sadu INA, ale nějak se mi nezdají ty plastové kladky. Nejlépe kdyby mi někdo pomohl vybrat a já bych to jen objednal. Díky

Velice děkuji za ochotu... :kol-32:

Editováno: , autor: Frkiii1337
Vloženo

Klika půl měsíc,vačky na kolíky.Pokud si to chceš dělat sám,tak předpokládám,že o tom něco víš a mají to všechy  škodovky a VW stejné.

Co se týče rozvodů ta Ina je v pohodě

Vloženo

A co kombinace INA rozvodů a pumpy Hepu/Graf co nabízejí na Škoda-dílech..předpokládám taky OK..ještě váhám mezi celou sadou od INY z jiného webu kde je v sadě i pumpa..má někdo zkušenost?

Vloženo

ˇuplně v pohodě jen řemen nych řešil Contitech.Dayco mělo nějaké problémy a pár mých kolegů měnili zánovní řemeny.Ale třebas už je to vyřešeno

Vloženo (editace)

Preco uz nekupit rovno original rozvody? Stoja o trosku viac, ale je to viacmenej istota :)

 

//edit: ups, teraz pozeram ze na CEGA su tie original rozvody o 40€ drahsie...co nie je malo :(

Editováno: , autor: Kyselinka
Vloženo

Milan - to je dobre , potom sa dávajú hlavy dole a menia zdvihátka , prípadne ventily ... kutilov je kopec , doposiaľ si máloktorý garáž servis opatril prípavky na PDčko a robí to na fixky , takže prečo nie doma? 

Vloženo

Trochu to tu upresním . . . tie návody sú tu práve pre tých čo si to chcú zrobiť správne (a podľa toho návodu zistí či na to má al. nie) a nie pre tých čo sa bavia s fixkami, tým je jedno či má mať prípravok al. nie. Fórum je pre tých čo chcú poradiť príp. vylepšiť pri aktivitách okolo svojich tátošov. Treba nechať rozhodnutie na nich či do konkrétnej napr. opravy pôjdu al. nie. Ja som tiež nepojedol všetku múdrosť a mnoho vecí hľadám po fórach aby som mal predstavu do čoho idem, príp. nejaké "pikošky" pri opravách(a to mám v PC rôzne programy a diagnostiky a taktiež rôzne prípravky). Viem že je to kopu odborníkov čo majú veľa skúsenosti a preto chodím aj na toto fórum.

Vloženo (editace)

.. ja menil rozvody, ale jiny motor.. origo byly rozvody contitech.. skodovka ma stejne dily, jako na aukru atd.. jen ma cenu za ,,originalni dil,, napalenou neuveritelne nahoru, napr. ve znackovem servisu koupite rozvody v cene cca 8000 ale na aukru to same necele 3000...tak se vydelala.. navic se cena za vymenu rozvodu lisi servis od servisu, nejvyssi rozdil byl cca 6000kc za vymenu -material+prace- na motoru 1.4 16V.. 

Editováno: , autor: JirkaBrno
  • o 2 roky později...
  • o 2 roky později...
  • o 3 měsíce později...
Vloženo

Chlapi, omlouvám se, že vykrádám cizí téma, ale mám dotaz. Mám CEGA - najeto 140 000, stáří 10 let (rv 2011). Dle Škody se mají rozvody dělat ve 180 000, ale taky bych řekl, že záleží na stáří řemenu, to jsem se ale nikde neodzvěděl, některé automobilky uvádí 10 let. 

Mám čekat, než najedu 180 000 (což bude tak za 3 až 4 roky) nebo je mám vyměnit teď?

Děkuju

Michal

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...