Přejít na obsah

Jindrův Coffe shop


Standis

Doporučené příspěvky

to mi herečka ted taky řekla......no snad bude klídek abych moh zkouknout hokejíček a nějakej filmeček.... :smich:... ale pak to zase neutíka-to je situace.. :help:

před chvílí jsem ty zimaky projel a rozdíl v jízde docela kurevskej.......jen nemůžu řezat zatačky ;)..ikdyž ty stejně moc nemůžu už min dva měsíce mi píska ložisko,mam koupeny už novy,ale není síla se jet někam objednat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted sem akorat marně zkoušel vyčistit alu tak aspon z toho nejhoršího a ještě jsem zjistil že v prde.i jsou i zadní plaště tak holt po zimně mě čeka zase nekonečnej vyběr novych gum.....mate nějaky typy na značku/typ? ....jo a nasadil jsem na zimaky poklice a je to opravdu nadhera... :smich:...... pohled na auto po změně ze 195/50 na 165/70 je opravdu uchvatej auto vypadá jak na bruslích... :smich:

Jindro já používal na zimu Firestonky 185/14 a táta používá jedině Matador 165 a oba spokojenost

letos budu zkoušet poprvý na předku Uniroyal a na zadku Continental 195/15, tak jsem zvědav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stando:ja mam zimni klasiku polarisky na letošní zimu jsem už musel koupit novy tamty vydržely 4 sezony.....nemam s čím jinym porovnat ale mužu říct že spokojenost......

co budu kupovat na leto se uvidí co sem zkouknul ty stary ,tak dvě gumy asi na zadku ještě necham tak koupim jen na předek... nejspíš dunlopy sport1.nevim necham si poradit a něco tady přečtu jen vím že víc jak 1300 za jednu nedam... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...