Přejít na obsah

Jindrův Coffe shop


Standis

Doporučené příspěvky

nazdar libore....jo to by byl večírek zkouknul bych nějaky novy chmaty a hmaty aby mě ty slečny nepomluvily jejej to by bylo.......no nic večer se starou a jejíma sestrama to nevynahradí,ještě že nepřijela i tchyně.když se domlouvaly tak podobny hovězí napady sem zaslech brrrrrrr to bych asi dezertoval někam za kulturou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar libore....jo to by byl večírek zkouknul bych nějaky novy chmaty a hmaty aby mě ty slečny nepomluvily jejej to by bylo.......no nic večer se starou a jejíma sestrama to nevynahradí,ještě že nepřijela i tchyně.když se domlouvaly tak podobny hovězí napady sem zaslech brrrrrrr to bych asi dezertoval někam za kulturou

no tak to by byl čas utýct teda, tě obdivuju, že si vydržel i tohle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stando:ja mam zimni klasiku polarisky na letošní zimu jsem už musel koupit novy tamty vydržely 4 sezony.....nemam s čím jinym porovnat ale mužu říct že spokojenost......

co budu kupovat na leto se uvidí co sem zkouknul ty stary ,tak dvě gumy asi na zadku ještě necham tak koupim jen na předek... nejspíš dunlopy sport1.nevim necham si poradit a něco tady přečtu jen vím že víc jak 1300 za jednu nedam... :)

ty chceš letní??? to jsem blbě pochopil

měl jsem Firestone 14" a naprostá spokojenost, to samý Nexen v 16" a v tvém rozměru budou daleko levnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty chceš letní??? to jsem blbě pochopil

měl jsem Firestone  14" a naprostá spokojenost, to samý Nexen v 16"  a v tvém rozměru budou daleko levnější

jj letnaky mám ko přendní dá se říct total a v zadek cca 3-3,5mm tak je ještě nejspíš necham

to jo, bych si z nich dělal prdel :D

taky že jo....... jen po těch 4hodinach co u nás byly jsem měl v hlavě vosí hnízdo......nechapu jak můžu mluvit všechny najedou u toho ještě kříčet a vědět o čem se bavěj-šileny.. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj letnaky mám ko přendní dá se říct total a v zadek cca 3-3,5mm tak je ještě nejspíš necham

taky že jo....... jen po těch 4hodinach co u nás byly jsem měl v hlavě vosí hnízdo......nechapu jak můžu mluvit všechny najedou u toho ještě kříčet a vědět o čem se bavěj-šileny.. :smich:

tak za cenu 1300 seženeš i daleko lepší značky jak Firestone

ad2. proto jsi chlap a oni ženský. kdyby jsi byl ženská tak to pochopíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel či snad raději bohudík, nemohu posoudit :smich: :smich:

to bud rád ještě bys měl potom divoky sny..... :smich:

myslíš???:smich: :smich:

no samozřejmě hotovej budhista.. :palec2:

tak to taky moc dobře znám

hold i muži mají své dny :)

právě a pár posledníh příhod a stavu si ještě dost dobře pamatuju :help: tak radši neriskuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...