Přejít na obsah

Nečekaná návštěva zlodějů


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,tak dnes ráno jsem myslel,že mě raní mrtvíce nebot jsem šel ráno do podzemní garáže v Praze 10 a co mě nepotkalo......

Nečekaná návštěva někdo mi vyvrtal dvě díry nad zámek a otevřel mi ocII komplet mě vybraly (navigace columbus,jumbo box,tapec,volant,xenony,řadičku,schránku na brýle maxidot.....

posílám foto dveří co tomu říkate koukám,že mají novou metodu vloupání.

Tak že bacha !!!!!!!!!!!!!.

Mám 10 000 kč spoluučast tak,že mě investice nemine navíc columbus maxidot a volant kožený mě pojištovna prej nezaplatí nebot to nebylo součástí smlouvy v havarejním uzavírání nebo tak něco.Navíc navi columbus je ze superba a maxidot je dokupován s volantem zvlášt no masakr...........

Ale našl sem metodu jak ušetřit za lak a za servis dveří viz foto alespon něco než kopnout do žaludku jak se říka.Mějte se a opatrujte své krasavce.

post-56850-084306300 1288549404_thumb.jp

post-56850-049116800 1288549486_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se jen zeptat, kde na Praze 10 se to stalo? Nechci ti jít ještě dovybrat auto, jen mě to zajímá, protože také parkuju na Praze 10 v pozdemní garáži. Stačí samozřejmě přibližně. :-)

S těmi dodělávanými věcmi je pak dobré jít na pojišt'ovnu předělat pojistku, aby tam byly uvedeny, pokud nejsou v sériové výbavě... No každopádně je mi to líto a slibuju, že nic nikdy nekoupím v zastavárně, bazaru a vůbec cokoliv s pochybným původem! :-)

Ty vyvrtané díry jsou mazec, to na to museli mít plno času a klidu, pokud si troufli vrtat a vybírat maxík, volant, xenony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk musí zamačknout slzu, když vidí, jak ty k.... zlodějský dokážou nejenom zničit automobil, ale i jak a hlavně co všechno ukradnou....

Kdyby mě se někdy něco podobného stalo, asi bych to odnesl infarktem :( ...

Co řici...přeji Ti hlavně, ať se již nikdy nic takového neopakuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty díry vypadaj proražený něčím špičatým na to je potřeba pár vteřin.Muselo jich bejt víc to co všechno vzali to by jeden asi těžko pobral.Každopádně do prahy už jen MHD.:feve:

Je to vyvrtane AKU vrtackou. ;)Pri vrtani poskodili aj klucku dveri. :)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se jen zeptat, kde na Praze 10 se to stalo? Nechci ti jít ještě dovybrat auto, jen mě to zajímá, protože také parkuju na Praze 10 v pozdemní garáži. Stačí samozřejmě přibližně. :-)

S těmi dodělávanými věcmi je pak dobré jít na pojišt'ovnu předělat pojistku, aby tam byly uvedeny, pokud nejsou v sériové výbavě... No každopádně je mi to líto a slibuju, že nic nikdy nekoupím v zastavárně, bazaru a vůbec cokoliv s pochybným původem! :-)

Ty vyvrtané díry jsou mazec, to na to museli mít plno času a klidu, pokud si troufli vrtat a vybírat maxík, volant, xenony...

Prosím tě na Praze 10 v záběhlicích jak je v korytech nahoru jsou tam ted 2 novostavby slatinka,tak tam se o mě postaraly není to po prvé mám 206 komplet v tuningu tam se mi o ní postaraly 3 krát do roka hudba za 77 000 kč v p...

post-56850-095231900 1288607470_thumb.jp

post-56850-023005400 1288607480_thumb.jp

post-56850-048775000 1288607497_thumb.jp

post-56850-019402400 1288607507_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je síla :( nás vykradli vloni v podzemních garážích na P10 - Bohdalci.

12 aut za týden a jen škodovky, brali taky úplně všechno, i balíky vody, vypálený cd, starý boty, plyšáky ...

Já sem také s bohdalce ulice nad vršovskou horou tam je to také žrádlo tam mi v garáži sundaly alu za 42 000 kč a ještě sem je ani nedoplatil a pojištovna mi dala 12700kč at nežeru jo bohdalec to mio povídej jsou to chcípací a kor ty fetky těch je všude ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...