Přejít na obsah

Přední náprava


Jehla23

Doporučené příspěvky

CM neznám, dle mne a ceny china.....ale ta poblitá manžeta je průser, je to KO střední díl řízení a ani se neptej na cenu....být tebou, určitě bych oslovil pojištovnu, nebo servis kde ti to likvidovaly jako pojistnou událost....po nárazu na kolo by se vždy měla měnit ta převodka řízení (střední díl) :feve:

to že to prosakuje kolem manžety znamená KO gufera, kudy to protýká = zvedni auto a zalomcuj levým kolem, pokud tam už bude znatelná vůle (půjde s ním kývat doleva doprava) je příčina tvých problémů nejspíš jasná :feve: otáčet volantem ti jde ok, nebo už hůře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otáčení volantem jde normálně, nemám s tím žádný problém, vůle žádná..cenu jsem viděl a docela dost jsem se zapotil.. :feve: pojišťovnu nejspíš oslovím znova. Ještě jednou jsem si zkusil zacouvat a možná, že je taky zničenej kloub..přijde mi jako by byl rozemletej a tím jak couvám to tam prostě melu...zaráží mě, že tohle teče, ale jinak s tím kromě skřípání problém nemám. Auto jede v klidu, jako by nic

Editováno: , autor: Jehla23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svítí, až když je hladina kapaliny nízká, nebo pokud je něco se servem....když je KO jen řízení - jakože převodka, tak se nic nerozsvítí......mne začlo rosit....pak už celkem pomalu ukapávat...ted geometrie KO, kola lehce do "Ačka" a řízení nepřesný, v kole vůle cca 1cm.......pozítří se jde na výměnu, už je to na odpis :aggressive:

PS: kontrolka nesvítí, kapaliny je tam ještě dost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pane jo..no kdyby jsi viděl seznam věcí co je třeba ještě provést na mým autě + tohle, šlo by chudák na odpis hned.. jo a na tu geometrii mám jít? nebo ji zrušit. Jak psal acek tak tam se prý zjistí co je špatně.. A pokud by celá vytekla tak co by se potom stalo, zadřelo se to, nebo se s tím dá ještě někam dojet..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první zjistit co je KO a pak geometrie.....takhle by jsi ji musel dělat 2x = 2x platit.....nech auto prohlídnout někoho kdo tomu rozumí, at zjistí co vše je, nebo není KO....až budeš mít vše hotovo, udělej geometrii....

pokud vyteče náplň serva, rozsvítí se ti ta kontrolka a nepůjde ti posilovač - kroutit volantem bude těžší než ve 120tce....je to nebezpečný, pokud se ti to stane za jízdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ušetřit potřebuju co nejvíc..nechám to zkontrolovat

chápu to dobře, že se mi stane vlastně s volantem něco jako na způsob vypnutí motoru během jízdy..? ne, že bych to zkoušel..ale vím co se pak stane..pokud by se mi rozsvítila, prostě radši zastavit..

Editováno: , autor: Jehla23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...