Přejít na obsah

Uzivatel jajaj - pozor


84mischo

Doporučené příspěvky

Dobry den,

chcel by som poprosit vsetkych co vedia nejake informacie o uzivatelovi jajaj aby mi nieco napisali.

Pred casom som si tu dal inzerat ze hladam modul komfort, on mi ho ponukol a dohodli sme sa aj na vrchnom kryte na motor. Poslal som mu peniaze s tym ze som videl ze je na fore aktivny a veril som mu, ani po mesiaci nic nemam, ked som ziadal od neho potvrdenie o zaslani, kedze tvrdil ze to odoslal, tak mi neposlal ziadnu odpoved. Dnes uz nedvihol ani telefon.

Chcem podat na tohoto uzivatela trestne oznamenie a chcel by som si potvrdit a doplnit nejake informacie.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak by som netvrdil ze iba blazon posle peniaze dopredu aj na dobierku ta moze niekto osrat ty zabalis balik posles ho zaplatis postovne xxx eur a on ti balik neprevezme prides o postovne lebo balik sa ti vrati niektori to praktizuju tak ze az ked uvidi peniaze na ucte tak vtedy to posle ale ludia su vseliaky takze kazdy sa uci na vlastnej kozi hoci cudzia neboli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to asi o tom "důvěřuj, ale prověřuj" - z očí do očí si nikdo křivárny nedovolí, ale pokud někdo pošle peníze předem a dá tak možnost křivárnu udělat... Bohužel, asi jsi se stal obětí. Další možnost je, že leží ve špitále a telefon má vypnutý - doporučil bych se spojit s někým, kdo zná dotyčnou osobu v místě bydliště a mohl by ho "nenápadně překontrolovat", jestli je živý a zdravý - a v takovém případě bych neváhal učiniti hříšníkovi "zdvořilostní" návštěvu a pokusit se z něj vyrazit minimálně doklad o odeslání - nebo prachy zpět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

chcel by som poprosit vsetkych co vedia nejake informacie o uzivatelovi jajaj aby mi nieco napisali.

Pred casom som si tu dal inzerat ze hladam modul komfort, on mi ho ponukol a dohodli sme sa aj na vrchnom kryte na motor. Poslal som mu peniaze s tym ze som videl ze je na fore aktivny a veril som mu, ani po mesiaci nic nemam, ked som ziadal od neho potvrdenie o zaslani, kedze tvrdil ze to odoslal, tak mi neposlal ziadnu odpoved. Dnes uz nedvihol ani telefon.

Chcem podat na tohoto uzivatela trestne oznamenie a chcel by som si potvrdit a doplnit nejake informacie.

Dakujem

Zdravím všechny,

tak je asi na čase abych se k tomu vyjádřil i já.Tedy pokud mi to nebude mít někdo za zlé.

Dokáže mě naštvat,když někdo začně psát a nenapíše to celé!

Tak za prvé: já se vždy dohodnu zda to chcete poslat na dobírku nebo platba předem na účet z důvodu levnějšího poštovného

za druhé jsem balík odeslal (poštovné 318,-kč do SK) a balík se mi vrátil,že byl odmítnut,po telefonátu s p. ing. ,který mi sdělil,že nic nepřišlo jsem podal reklamaci na poštu.A balík jsem poslal znovu(tedy opět 318,-kč) a ten je teda zatím někde na cestě.

za třetí: to že jsem nevzal tel,tak z toho důvodu,že jsem byl v německu a vrátil jsem se až včera.Ale to dotyčný pán vědel,nebot mi poslal i sms na kterou jsem mu odpovědel.

za čtvrté: pokud někdo shání o mě info(předpokládám k trestnímu oznámení)at se obrátí rovnou na mě,určitě je dostane,nebot se nemám čeho obávat.

a konečne za páté: se mi tento obchod opravdu vyplatil............,při převodu na účet si strhli 150,-kč za výměnu z EU a dvakrát poštovné za 318,-kč

Každý at si udělá obrázek sám,já jsem přes forum udělal hodně obchodu a vždy to bylo v pohodě.

Ale jedno příslový mi na to sedí "podle sebe soudím tebe",takže ted začínám mít pocit,že ten balík byl opravdu odmítnut a z reklamace nedostanu ani to poštovný..........

Jo a ješte jsem zapoměl napsat ,že celková cena byla tuším 1600,-kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes po neviem akej dlhej dobe mi balik prisiel...no ALE...Pri dobierke si posta pyta za prevedenie CZK na € poplatok, preto dopredu, no a som clovek ktory veri v spravodlivost a cestnost na tomto fore, zvlast ked vidim ze ma uzivatel pozitivne hodnotenie...

Balik mal datum odoslania 15.11.2010 i ked ste mi tvrdil ze ste ho 2x posielal 6.11.2010 po tom ako sa vratil. Comu tiez mozem a nemusim verit, lebo postova zasielka ktora ide doporucene caka minimalne 3 tyzdne ak si ju nik nevyzdvihne.

Urcite som neodmietol zasielku na ktoru som cakal tak dlho, ale dufam ze aspon toto sa vysvetli a posta Vam vrati to postovne kedze ja som nic nepodpisal ze odmietam prve zaslania, uz vobec nie kedze to bolo zadarmo, kedze som predtym plati...

No podme k hlavnemu problemu tohoto predaja...

Na tomto odkaze som hladal - TOTO

potom ako ste mi napisal ze to mate sme sa este dohodli na vrchnom kryte motora...no a co mi prislo???

Kryt je myslim v pohode, to sa pokazit neda, no este som ho neodbalil, zaujimalo ma len to ovladanie pod tlacitkami...koli tomu ze mi nefunguju spatne zrkadla...no a Vy ste mi poslal uuuuupppplllneeee nieco pre mna nepotrebne, len vrchne tlacidla, este aj podla toho obrazku to je inaksie a omnoho mensie.....

Cize mi teraz vysvetlite aspon pred tymito ludmi ako sa to mohlo stat???

A co ideme s tym robit???

Ja vrchne tlacidla nepotrebujem, potrebujem to co je pod tym, ovladanie centralu, spatnych zrkadiel...o toto som Vas aj ziadal...

Vy ste mi poslal toto:

post-25094-045690000 1290169119_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by informační šum jakýsi...? Ono pravdu řečeno - ta poptávka taky nebyla něco, co by se dalo označit jako 100% srozumitelné, tak se neštěť - měls vyfotit jen tu jednotku bez tlačítek...

To bolo len pre ilustraciu a lepsiu predstavu. Uz velmi dlho to zhanam a zatial mi nik nevedel poradit a ani si to nevedeli predstavit, vsetci mali len to co som vlastne obdrzal a odtial len kabel vlasne neviem ani kam...ale do niecoho co mam ja vlasne hned pod tym ovladanim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako ja v podstate nenamietam na tohto uzivatela, mozno sa to naozaj zdrzovalo koli poste, mozno koli niecomu inemu, pomoct sa snazil urcite, ak vsetko dopadne ako sa patri na slusnych ludi, urcite mu dam pozitivne komentare vsade kde treba...

Problem odstraneny, len to trocha trvalo...

Odporucam

Editováno: , autor: 84mischo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...