Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

mam par dotazu ohledne prestavby , nasel sem si ten fotonavod coje tady na foru ale porad sem nejak nepochopil jak predelat tu svorkovnici s 6 na 8 pinu to koupim face svorkovnici nekde ve skoda schopu ale kde vemu ty dva kabeli kdyz predface na 6pinu... dalsi otazka jak dlouho vam trvalo prestavet prdface na rs vzhled -- myslim je montaz naraznku a svetel (vsechny dily by byluz doma ) jestli si na to mam vzit dovolenou a nebo to stihnu udelat pres vykend diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tady jsou proměny mé Octávky, myslím, že se mi zatím docela daří :-)

post-22974-1242057512_thumb.jpg post-22974-1242057557_thumb.jpg post-22974-1242057606_thumb.jpg

Jen nemám dořešené sání. Píšete tady , že jste si změny po odstranění části sání mezi chladičovou stěnou a výstupem z airboxu, nevšimli. Já jsem si tedy změny všiml (AGR), motor v tahu více duní, při padání otáček např. řazení, mi zvukem připomíná tříválec. Prostě se zvýšila hlučnost sání. Facelift má sání vyvedené vnitřním plechovým podběhem do prostoru mezi plastovým a plechovým podběhem, ale to bych musel dělat díru do plechu a shánět faceliftový airbox + vývod. To mi zatím přijde docela krkolomné řešení, tak uvidím, jak na to nakonec vyřeším. Rozhodně se mi ten zvuk nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Taky jsem na tu barvu koukal co to je zač? Spíš to vypadá jako přesvětlená klasická červená??

no presne vám poviem podľa papierov... oranžová metalíza pastelová... a dikes... aj ja som s tou farbou nanajvýš spokojný, len škoda že na nej všetko vidno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zadní nárazník jako sám o sobě tam sedne bez problémů, myslím na obyč oktávku, krátkou, je jen jiná ta černá lišta. Dále jsou ale jiné ty lišty pod zadními světly, takže je třeba dát face lišty, ale když už jsou face lišty tak je třeba dát i nová zadní světla. Jinak se starými světly, starou lištou pod nimi a novým nárazníkem nevím jak by to šlo do sebe, ale asi by se to taky nechalo poladit ...

Editováno: , autor: FilipV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...