Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

Zdar chlape. Prosim tě, po čtení tohohle fora jsem se dočetl dost zajímavých info, ale nikde jsem se nedočet něco přesnějšího. Koukal jsem na tvoji oktu a vypadá supr. Já mám r.v. 98 a chci do něj dát RS nárazník..koupil jsem si LK světla a čirý blinkry, ale chci ten RS nárazník. Je nějakej velkej problem s tim samotnym přendáním nárazníku co se týče výstuhy pod nim, jde to tam nandat popř. jde náraznik nějak vykytovat, aby seděl i pod světly? zatim díky za odpověď a prosím zašli ještě nějaký fotky na sksman@seznam.cz at mám nějakej podklad jak a co dělat. zatim díky

Ty LaK prodej a za ty peníze kup face, něco přidej a hoď to komplet na face RS. Už jen proto že face světla svítěj mnohem líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavam RS narazniky. Neni problem si to vyzkouset jak to bude sedet :palec2: Ja osobne mam na Octavce taky RS naraznik ale mam r. v. 99 takze mam fuk mezi svetly a naraznikem. Je potreba svetla z novejsiho modelu a maska to samy.

Zdar chlape, hele prosim tě, jak moc velká je ta mezera mezi těma svetlama a maskou? díky za info Brtas, odpovez prodim na mail, sem moc nechodim.díky sksman@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

díky, už jsem se sehnal dneska po cestě domů v Mariákách, ale hold v Plzni u TA mi tvrdili, že to objednat nejde, protože je to součástí vozidla a tudíž neobjednatelný díl :D (ale jaký díl součástí vozdila neni že jo?)

až dodělám na face, budu se snažit udělat návod pro ostatní.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu davat na predfaceliftovou octu RS naraznik upravenej na puvodni svetla, jedna se o 1,6 55kW takze problem se sanim nebude a chtel bych se jeste ujistit, ze nebudu muset upravovat vyztuhu narazniku. V pripade ze necham puvodni svetla, bude stacit jen prehodit narazniky bez dalsich uprav, je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu davat na predfaceliftovou octu RS naraznik upravenej na puvodni svetla, jedna se o 1,6 55kW takze problem se sanim nebude a chtel bych se jeste ujistit, ze nebudu muset upravovat vyztuhu narazniku. V pripade ze necham puvodni svetla, bude stacit jen prehodit narazniky bez dalsich uprav, je to tak?

jo face nárazník na starou lištu padne, problém by byl jenom s face světlama, ale když něcháš ty původní mělo by to být bez problémů. Jen ta starší maska nebude dolíhat přesně k hraně nárazníku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok to jsem potreboval vedet. Nevim co je lepsi, bud necham starou masku, ktera bude sedet se svetlama a ne s naraznikem a nebo dam novou masku ale ta zase nebude sedet se starejma svetlama. Myslim ze lepsi bude nechat starou masku, ta mezera neni az tak velka podle fotek co sem tu nasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když jsem potřeboval vypíchnout nějaké dráty, tak jsem na to použil 2 malé tenké hřebíčky, které jsem zbrousil do patřičného tvaru (udělal jsem takovou plochou špičku, aby se to podobalo k origo vypichováku) a pak to šlo jak po másle :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Hojte už v tom mám galimatiáš..... kol100 Jen se zeptám je potřeba upravit předface nárazník, když budu dávat face světla???Vše jine vím, že upravit vyztuhu a elektřinu ale jde mi o to, jestli je jen vymněním nebo budu muset řezat ten starej nárazník.Mám oktu 99 a koupil sem světla face....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se chystám předělat na FACE a zajmalo by mně na kolik asi vyjde nástřik předního nárazníku (RS) + maska.

Jsou to nové a nepoškozené díly ale jiná barva. Na kolik vás to asi vyšlo? :help::help::help:

mě narazík z lištou kolem cca 3000 kč,ale v tom bylo ještě svařovani plastu bok byl trhly cca5cm,nic moc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...