Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně demontáže a montáže RS nárazníku na O1. Co k tomu všechno potřebuju za vercajk a na kolika místech je to uchycený? Ještě bych se chtěl zeptat na přehození ostřikovačů z původního nárazníku na RS.Jak to tam drží?Chtěl bych v nejbližší době vyměnit nárazník za RS a nerad bych, aby mě něco zaskočilo. Předem díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, no budeš každopadně potřebovat torx šroubovák, torx šrouby jsou na podbězích, za mřížkami, a zvrchu pod maskou. Pod lištou jsou na boku nárazníku 4 šrouby. Ostřiky jsou zespoda na nárazníku uchycené plechovou příchytkou. Hodně zdaru pří přendavání, já to měl složitější, měnil jsem i světla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád řeším ještě jeden problém a to jestli RS nebo ten na obrázku. Do čeho by jsi šel? bojím se, že tohleto na obrázku bude stejná radlice jako mám teď a opět se nikam nedostanu.

Máš ten RS i s otvory na ostřiky?

No,to je neco prisernyho,jak toto nekdo muze dat na auto.Jedine origo RS naraznik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit,dal sem face svetla a RS narazník,ale nesviti mi mlhovky nemam jestě zapojene motorky nemuže to byt tím delal sem to podle navodu piny .čísla sedí!!a mlhovky nesvíti.a ješte mi nejde stary držak blinkru dat do face blinkru,nemate nekdo číslo toho držaku a kolik přibližně stoji??jo a zapojim ho do stareho konektoru??nebo budu muset taky přepinovat?díky za rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...