Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

chtel bych se zeptat jestli musim opravdu menit i masku chladice kdyz davam RS naraznik? tak jak to pise Milan II ve svem navodu .

Jasně že musíš vyměnit masku chladiče! Proč bych to na web jinak psal? Škoda, že jsem vymazal z PC fotky takto zprzněné Octavie s novým nárazníkem a starou maskou. Ukázal bych ti je. A proč jsem je smazal?? Takový hnus už nechci ani vidět... Pokud uděláš krok "A" že dáš RS nárazník, tak musíš udělat i krok "B" že na auto nasadíš vše, co na facelift patří. Jinak se na přestavbu raději vybodni a kup své slečně kousek zlata. Bude ti vděčná :prc::prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych se zeptat jestli musim opravdu menit i masku chladice kdyz davam RS naraznik? tak jak to pise Milan II ve svem navodu .

Pokud máš předfacelift a chceš dávat RS facelift tak budeš muset. Facelift maska je větší, má jiný tvar a také držáky masky musíš dát nové. Teda musíš-nemusíš, jezdit se s tím chvíli dá, ale moc dobře to nevypadá. Masku i s držákama seženeš tady na fóru funglovku i v barvě za celkeme dobrý peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
hmm....ok dobry uz sem myslel ze mam vsechno co potrebuju a v tydnu na to nabehnu no nic musim jeste mesic pockat . nenik love :disgust:

Masku mužeš nechat sice to není uplně ono, ale není to tak hrozné spostu lidí si necháva starou masku. Ale face je rozhodně hezčí. Když prolezeš forum tak tady nějaké fotky najdeš

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazne vas prosim. Dneska jsem tam zase zkousel rvat ty svetla a prez tu vrperu to vazne nejde. Prosim popiste mi nekdo jak ji upravit,nebo nejake foto.

MOC PROSIM jinak se z toho zblaznim:

DEKUJU MOC

Doufám, že máš v ruce foták a přeztavbu detailně fotíš i pro ostatní lol . Jinak skuz prohledat ještě tohle forum jednou se to tu psalo kde co sklepat, ale nevím kde to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazne vas prosim. Dneska jsem tam zase zkousel rvat ty svetla a prez tu vrperu to vazne nejde. Prosim popiste mi nekdo jak ji upravit,nebo nejake foto.

MOC PROSIM jinak se z toho zblaznim:

DEKUJU MOC

Tak to uřízni tam kde to vadí a sklepejto.Já sem to taky tak dál :palec2: .

Jinak musíš jěště vyhodit vzduchoví filtr co de chladiči.Jinak to světlo tam nedáš.Práce tak na 1 hod,ani né.Víc mně dáli starosti ty patice,dát správně ty dráty do tych novích patic.

Uvidíš to zvládneš. -_-

post-24-1174645433_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to tak dopadne ze to proste uriznu tam kde to prekazi.jen mam strach aby to tam pak nejak nevadilo narazniku.nechci tam totiz davat RS. A co s tema pinama? Jdou tam nejak spatne jo? Ja myslel ze se tam jen nejak zacvakaj a bude po srande.

Dal sem si přet sebe plánek kam co příde,ale stejnak sem byl stoho zmatenéj :unsure: ale dopadloto ;)

Tak déj rovnou RS nárazník!

octavia 1.9 TDI 81kw+čip kola 17"DEZENT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nasadil nárazník RS , fixou jsem ho u světel obkreslil sundal jsem ho a ubrousil přebytek rozbruskou a pak jsem zkoušel světlo jak tam vleze a zbrousil opět dle potřeby! A masku mám ještě stále starou, držáky jsem trochu vyhnul dopředu aby kopírovala maska světla a zatím mi to nevadí! Ale neříkám že je to finále!

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...