Přejít na obsah

Magazín

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz


3 708 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 719 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 579 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 733 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 513 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 453 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 505 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 659 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 649 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 679 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 552 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 711 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 647 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 526 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 446 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 490 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 485 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1k zobrazení
  1. GARAGEVAC

    • 0 odpovědí
    • 862 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 791 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 557 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 483 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 822 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 393 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 470 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 434 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Dobrý den,   máme v domácnosti 2 vozy:   1)      Škoda Octavia III, 1.6 TDI 81kW Ambition Combi Datum První Registrace: 8.3.2016 Stav Tachometru: cca 120 000   2)      Škoda Rapid, 1.0 TSI 70 kW Monte Carlo Spaceback Datum První Registrace: 30.5.2018 Stav Tachometru: cca 120 000   Chystáme se jeden z těchto vozů prodat. Hlavním kritériem pro prodej je, nechat si ten vůz, u kterého se dají očekávat menší náklady na opravy v horizontu následujících cca 3 let. Předpokládány nájezd je cca 15 000 km a to především ve městě. Vzhledem k plánovanému použití nehraje roli to, že Octavia je větší auto vyšší kategorie, opravdu jde pouze o očekávatelné náklady na nutné opravy.   Předem díky.
    • Zdravím, chci se zeptat jestli jde někde sehnat spodní část vnějšího zrcátka L + P na octavii 3 rs, je tam to osvětlení na zem, nemůžu se nikde dohledat, díky za odpovědi
    • Ahoj, mám prosbu o radu…podělím se co se mi stalo…   Včera jsem jel do hor a stalo se mi že jsem jel přes serpentiny a dole v dolině mi začlo poslat turbo zjistil jsem..sešlápnul jsem a zapištělo a podfouklo šílené zvuky hlasité až ostudné. Po ujetí asi 10km to přestalo… a dnes druhý den nic až po ujetí asi 15km v kopci zase ale už nepískalo a fučelo hlasitě a pak po asi 10 minutách přestalo a to jsem pak jel 250km domů z hor a už to neudělalo.. zkoušel jsem při cestě domů s otevřeným oknem a při plném plynu pouze silnější turbo zvuk jak tlačí nic zvláštního… tak se ptám jestli má někdo zkušenost s tím to jevem popřípadě jaké rady? Ted o víkendu nikde nedovezu do servisu…napadlo mě zda trubka či hadice nebo těsnění?   díky 
    • @muhrin1 Pozeram ze to tesnenie stale predlzuju, ja to mam o cca 2 cm kratsie (ale zas dlhsie ako predfacelift tesnenie),  nemam tiez priesvitnu pasku a nemam to az k dolnemu plastu  Neruca sa z toho svet ale ludia ktorym sa prejavuje OCD ked sa tam objavi bordel to vnimaju o nieco viac
    • Toto je jediná funkcia, kvôli ktorej by som bol ochotný vymeniť aktuálne auto za novšiu generáciu, ale iba za predpkladu, že funguje bezchybne (o čom ostro pochybujem). Otázka je, či to parkovanie funguje aj v opačnom smere, resp. či sa s tým dá aj nejako manévrovať, alebo je podporovaná iba jazda dopredu a dozadu. Ďalej by bolo dobré vedieť, či to funguje aj v podzemnej garáži, alebo je k tomu potrebný aj signál GPS?
×
×
  • Vytvořit nový...