Přejít na obsah

Magazín

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz


3719 témat v tomto fóru

    • 4 odpovědi
    • 1.4k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 923 zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 1.4k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1.5k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 966 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1.7k zobrazení
  1. Škoda Popular

    • 0 odpovědí
    • 1.2k zobrazení
    • 11 odpovědí
    • 3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 877 zobrazení
  2. Folie pro změnu barvy

    • 0 odpovědí
    • 959 zobrazení
  3. BOSS OHC62CS

    • 0 odpovědí
    • 1.2k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1.3k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 885 zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 2.3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 746 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 885 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1k zobrazení
  4. Autoshow Praha Holešovice

    • 0 odpovědí
    • 1.1k zobrazení
  5. Škoda 100 typ 722

    • 0 odpovědí
    • 1k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 989 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 793 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 2.3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1.9k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1.2k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj,    mám ovečku 1.8t 110kw AUM, a třeba jednou týdně se stane, že ráno to chytne, ale otáčky kolísají a běží to jak zetor, auto nezdechne, sotva se drží, na plyn to občas reaguje a občas ne, ale když se pak chytne a motor vytočím na cca 2k otáček, tak se to pak uklidní...Závadu to žádnou nepíše, svíčky,cívky nové,váha vzduchu, klapka vyčištěná, hadice zkontrolované, nikde jsem díru nenašel. V létě to nedělalo, nic tomu nepředchází, jednou rané start jak víno a druhý den start totálně na prd...Je to dost sporadické. Čerpadlo když otevřu dveře tak natlačí a i po otočení klíčkem je slyšet, když otočím víckrát tak už netlačí(asi je natlačené) a motor nastartuje v pohodě, nebo taky úplně na hovno, je to fakt tak 50-50. Motor táhne jak má, při plynu neškube, jede to pak pěkně, jen ty starty a v zimě si myslím, že bude hůř...   Jediná věc snad, že bývalý majitel nevim z jakého důvodu odstranil z ECU čerpadlo sekundárního vzduchu a zaslepil ten "egr" ventil.   EDIT: Forum jsem prolezl, i návody a nic z toho jsem nenašel špatně.
    • Ahoj,    mám ovečku 1.8t 110kw AUM, a třeba jednou týdně se stane, že ráno to chytne, ale otáčky kolísají a běží to jak zetor, auto nezdechne, sotva se drží, na plyn to občas reaguje a občas ne, ale když se pak chytne a motor vytočím na cca 2k otáček, tak se to pak uklidní...Závadu to žádnou nepíše, svíčky,cívky nové,váha vzduchu, klapka vyčištěná, hadice zkontrolované, nikde jsem díru nenašel. V létě to nedělalo, nic tomu nepředchází, jednou rané start jak víno a druhý den start totálně na prd...Je to dost sporadické. Čerpadlo když otevřu dveře tak natlačí a i po otočení klíčkem je slyšet, když otočím víckrát tak už netlačí(asi je natlačené) a motor nastartuje v pohodě, nebo taky úplně na hovno, je to fakt tak 50-50. Motor táhne jak má, při plynu neškube, jede to pak pěkně, jen ty starty a v zimě si myslím, že bude hůř...   Jediná věc snad, že bývalý majitel nevim z jakého důvodu odstranil z ECU čerpadlo sekundárního vzduchu a zaslepil ten "egr" ventil.   EDIT: Forum jsem prolezl, i návody a nic z toho jsem nenašel špatně.
    • Zdravím kluci, mám takový problém...Odešla mi spojka tak jsme dali komplet novou sadu. Mám tam hydraulické ložisko spojky jelikož mám 6q, takže žádný vypínací/pomocný spojkový váleček tam není. Měl jsem problém, že mi spojka nevypínala. Vyřešili jsme to tak, že jsme přišli na to že na hadičce co je u hydrauliky od HSV chyběl nějaký zpětný ventil. Ale pořád mám problém s pedálem. Po výměně spojky, se mi nějak ztrácí tlak v pedálu a nejhorší je že je to uplně náhodný. Pomůže jen když spojku zmáčknu a vymáčknu, tak potom je pedál zase tvrdý, ale není ten pedál pořád stejný, jako by se tam dostal vzduch, který sám zmizí nebo tomu pomůžu tím zmáčknutím spojky...Už si fakt nevíme rady, ještě možnost, že třeba špatně odvzdušnujeme spojku? Na odvzdušňovák dáme hadičku, povolíme a necháme vytéct až zmizí bubliny...občas tomu pomůžeme našlapáním, ale příjde mi že to děláme pořád nějak špatně, nebo je závada někde jinde a já už opravdu nevím, tak zkusim vás, jestli se někdo s nečím takovým setkal..Díky moc všem a opatrně na cestách...:)
    • Nechci zakládat nové téma, tak píšu sem. Jen hlásím, že se na některých fotografiích na netu ŠA a v ceníku od 17.10. objevují volanty s nápisem ŠKODA místo původního znaku. Co myslíte, můžu se na něj těšit, když mám auto objednané na březen 2025? 🤔😀
×
×
  • Vytvořit nový...