Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Právě proto su rád, že Active bude. V roce 2005 jsme připláceli za ESP, mám technologie rád. Ale jsem nesmírně zvědavý na skladbu výbav. Bohužel poslední dobou v základu jsou právě věci, které vůbec nepotřebuju nebo bych si je nevybral (zmíněná mrtvola, vyhřívaný volant apod.). Případně si je nejde do nižší výbavy dokoupit - což byla donedávna velká výhoda koncernu.   Tady je Octavia Active velká vzácnost z jiného důvodu.Soukromé prodeje zpravidla kočí u Fabie nebo Rapidu. Jak u Octavie, tak u Superbu prakticky jen nejvyšší verze. Drtivá většina aut jsou staré vraky nebo bazarová auta ze zahraničí á la S-MAX. Ale celkově jde napříč republikou vidět velké rozdíly i co četnosti jednotlivých modelů. Je tady málo Kokodáků a Karoků, Yeti se prakticky nevyskytoval.
    • Ahoj,   vedel  by si prosim ta potvrdit, ci aj po viac kilometroch  nedolievas  ?   Ak by som ta este mohol poprosit - co vsetko  si musel objednat pre vymenu sania - okrem samotneho sania a tesnenia ?  Este ak mozem odkial si to objednal ?   Velka vdaka 
    • Neviem koho si sa pýtal ale ja fungujem asi tak že : za studena normálne radi, po zahriatí to šmýka ale 5 kvalt proste zamkne ... niekedy áno niekedy nie ..
    • Zdravím všechny,  mám Supa II rok 2010, najeto 310 000 km, a řeším přesně to co je na videu. Servisní intervaly 15 tis. Kč na výměnu oleje a filtrů, tankování pouze diesel Verva stav motoru: výkon super, startování perfektní, spotřeba vyšší, tlaky v motoru v pohodě, tlakoměry na DPF ok, mírné zvýšení hladiny oleje, asi naředěn naftou 1. krok výměna dpf filtru - byl zjištěný jako vadný na diagnostice - nepomohlo 2. výměna oleje, filtrů + střed turba - nepomohlo  3. výměna všech vstříků za nové - na diagnostice všechny špatné - nepomohlo 4. nyní se řeší oprava řídící jednotky - posláno na diagnostiku     Snad Vás napadne ještě něco jiného.   díky   
    • Som uz po zaruke, nicmene skusit to mozem. Ze som to reklamoval predtym, zaznam maju. Nicmene skusit to mozem akonahle bude chvilka casu...
  • Create New...