Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hospůdka Citigo

Hospoda pro majitele vozů Škoda Citigo

3 témata v tomto fóru

1. Škoda Citigo

• 324 odpovědí
      • 76 631 zobrazení
    2. Jak se vám líbí???

• 32 odpovědí
      • 14 388 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 2 334 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Nu ano, toto info mam od prodejcu  take. Ovsem je take udajne v CR uz cca 10ks eCitigo, ktere maji prodejci dostat, a zacit zakaznikum ukazovat. A SA by take rada, aby bylo eCitigo v kazde pobocce, cemuz se vsak prodejci brani a radi by max 1 na centralu. Zaruka na baterie ma byt 7 let, dojezd pres 300km.   Jenze hospodarsky pokles se asi blizi, prodeje obecne jdou kazdy mesic uz ted dolu o jednotky procent. A je vubec otazka, jestli neelektricka Citiga vubec zastavi. Udajne jsou stale na vazkach... TED vsak maji jasno v tom, ze nastupce urcite nebude a zadny vetsi technologicky facelift se take dit nebude. A to pred rokem uvazovali o vymene ocelove lahve za lehci kevlarovou....   Nu, uvidime. Je to tam jako na houpacce.
      • Tak se dobré dílo podařilo beze škod. Jde to celé rozdělat, vyčistit, obnovit a chodí to jako nové. Je to hrozná mrdačka, ale jak se na to přijde, tak je to celkem lehké. Mám z toho video, kdo má zájem napište mi. Je na něm vysvětleno, k čemu které díly slouží, jak fungují, jak se do nich dostat a co při tom nedělat.
      • Ahoj ďakujem za info. Akurát som chcel písať, že ako sa oteplilo, tak reproduktory začali hrať. Tak teraz to nejdem riešiť a uvidím ako sa to bude správať.
      • Njn, ten postup byl fakt zvláštní. Nakonec mi poslali fakturu na 16,5 tis za EGR + práci, takže ve finále celkem rozumný. Na svolávačku to nešlo, protože měli uložené výsledky z diagnostiky se špatnými hodnotami už před flashem jednotky. Když sem si byl auto převzít, tak mi technik tvrdil, že ten setrvačník není v nejlepším stavu, ale že není na vině toho problému "asi". Mno nevim.... Jak můžu neúmyslně špatnym užíváním auta snížit životnost setrvačníku ? Začínám mít koncernu fakt plný zuby, pač 160tis mi nepřijde tak moc, abych musel povyměňovat půl auta :-( Na chodu nepozoruju nějaké zhoršení (cukání při dojezdu do křižovatka atd.) technik teda říkal, že se jim na tom setrvačníku nezdá jen nějaké čidlo otáček...
      • Takze cidla vymenit a pokud teplotni udaje ok tak pohoda jinak resit aby klima fungovala spravne. Jinak jak pises HI to me napise taky ale kdyz dam teplotu na max. Asi myslime to samy. A nej teda bude nechat zaply auto a klimu nevypinat

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk