Jump to content

HWSpeedy

Uživatel
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

8 Neutral

About HWSpeedy

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

969 profile views
 1. HWSpeedy

  Pískání od motoru

  Zdravím, dnes začal motor mírně pískat mezi 2000-3000 otáčkama. Pískání není nepřetržité, je to takové píííísk, chvilku pauza a zase píííííísk. Zvuk podobný jako od pískajícího turba (možná ho tam někdo domontoval natajňačku). Dělá to jen pod plynem, po sundání nohy z plynu ne. Napadá někoho něco? Edit: Tak druhý den pískání zmizelo. Najeto 300 km a nic. Mám ale takového tucha, že to byl zdvižený varovný prst (doufám že ne prostředníček).
 2. HWSpeedy

  Chiptuning

  7 koní by jsi asi fakt nepoznal, to větší rozdíl na maximálce u CG udělá když pojedeš proti nebo po větru. To ten krouťák může být daleko zajímavější. Hlavně jeho průběh. Nechal bych si poslat grafy průběhu před a po. P.S. Občas si říkám, že takové TGi s malinkým turbem by bylo naprosto super. Klidně 50 kW, ale aby táhlo odspodu. I teď se s tím dá jezdit velmi svižně, ale za cenu vyšší spotřeby, člověk pak musí motor držet nad 3000 otáčkami. To se pak někdo i diví, jaká to dokáže být motokára.
 3. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  Tak už startujeme. Ještě jednou velké díky za rychlé a přínosné odpovědi na mé amatérské otázky.
 4. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  Spíš bych tipoval, že normálně to je rovná plocha která se časem vydřela. Ještě mě zaráží, když jsem to trochu očistil, tak nalevo od té vydřené drážky je i na fotce vidět měděná ploška, která tam právě udělala ostrý schod přes který neprojde ten trn. K čemu to tam je asi tak dobré?
 5. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  Takže to asi jistí ta barva a bude vystaráno. Jinak jsem to rozdělal a prosím na to koukni, jestli je to stejná příčina jako jsi řešil u kamaráda. Tady jen trn časem prošoupal ten plast a teď tam vždy zapadne a nemůže se to přes to otočit dále a nastartovat. Dále doufám že ta kulička je na správném místě, když jsem ten vršek sundal, tak byla tady a na ní byla "přilepená" pružinka, která předpokládám patří tak kam jsem ji pak dal, viz fotky. Když už nic, tak bych si ji rád nechal jako rezervní. Předpokládám zakápnutí umělou hmotou a vybroušení do "původní" podoby.
 6. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  tak spínačka venku (konečně jsme si našel trochu času) nová ještě nedorazila, doufám v zítřek. A teď moje laické otázky: - Problém předpokládám je uvnitř, jde to rozumně rozebrat tak že na mě nevyskočí nějaká pérka nebo pružinky a jde to pak rozumně poskládat zpět? - Kde shánět pojistný lak na ty svěrné šroubky? Předpokládám, že to tam není pro nic za nic - Pojistná barva na šroubu držícího volant se dá někde normálně sehnat? Normální prodejna barvy-laky?
 7. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  Velké díky, tomu říkám servis. Ale mám hned otázku, co je správně (viz tučné texty): Odpojení akumulátoru – Vypnout zapalování a všechny elektrické spotřebiče a vytáhnout klíč ze zapalovací skříňky. vs. Demontáž a montáž modulu airbagu s roznětkou Demontáž: POZOR! t Dodržovat bezpečnostní předpisy pro pyrotechnické díly → Kapitola . t Dodržovat předpisy pro likvidaci pyrotechnických dílů → Kapitola . – Nastavit volant co možná nejvíc nahoru. K tomu využít celý rozsah nastavení přestavování sloupku řízení. – Při zapnutém zapalování odpojit kostřicí kabel akumulátoru →Elektrická zařízení; opr. sk.27 .
 8. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  Písl jsem ti zprávu.
 9. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  Návod? Na co si dát bacha?
 10. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  Poradíš jak se k té spínačce dostat? Oddělal jsem zespoda torx 25, oddělal jsem vrchní plast, zvrchu oddělal 2x torx 20, ale ten spodní plast nejde sundat. Překáží tomu úchyty v kterých byly ty dva torxy. Chtělo by to vysunout směrem dozadu, ale tam je tělo volantu.
 11. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  Tak dnes v tom šíleným horku auto stálo odpoledne na sluníčku a už jsem ho nenastartoval. Zkusím ještě zítra po ránu až bude chladněji a uvidím. Hned jsem objednal.
 12. HWSpeedy

  Tlumiče

  Takže u mě je to také 36 a 37 cm u CNG verze. Prosím přítomné o změření benzínového CG, ať víme, zda a jak se to liší.
 13. HWSpeedy

  Drzak na mobil

  Zdravím, je něco nového ohledně držáku na mobil a usb kabelů? Na kolik přijde od těch poláků celý držák (1S0 035 936 D - spodní patka držáku + 1S0 051 435 D - držák který se přichytí na patku s rozpěrami)?
 14. HWSpeedy

  Spínací skříňka problém

  Ahoj, včera odpoledne mně to začalo zlobit celkem hodně, dnes ráno ok. Máš nějaký tip ohledně toho tepla? Koukám ještě na ten odkaz, cenu mají oproti jiným opravdu nizoučkou. Jinak, nějaký návod na případnou výměnu když bych si to koupil sám? Jak je to pak s klíčem, pasuje původní?
 15. HWSpeedy

  Tlumiče

  Je to 12/2012 s výbavou Green tec, což by mělo obsahovat snížení světlé výšky o 15 mm. Při koukání se teď do tehdejšího ceníku je tam zajímavá poznámka, že 15" kola nejdou pro Green tec, ale je to jen u černé a bílé varianty kol.
×