Jump to content

DYXiCZ

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About DYXiCZ

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 10/24/1995

Contact Methods

 • Skype
  bourn-23-

Recent Profile Visitors

1,512 profile views
 1. Mě na VW radiu (kvůli kameře) škodovácká appka normálně funguje, takže by neměl být problém ani u seatu :)
 2. Cenově instaluju komplet sadu Swingu za cirka 7000kč. (včetně lampičky, mikrofonu, instalace atp..) Sadu držáku na telefon pak za cirka 3000kč včetně onoho držáku. (+ frézování díry, nabíječka atp.) Swing+ se do NSF aut (naši prcci) nikdy nedával. Pouze klasickej Swing a Swing s DABem
 3. Přesně jak píšeš, u Swingu to funguje čistě přes mobilní Appku a musíš dotáhnou mikrofon pro HF a s tím je spojená i výměna stropní lampičky (za předpokladu že se vydáš cestou originálu) Ale máš aspoň štěstí v tom že máš tu možnost přejít na Swing :) Auta starší než 08/2016 tu možnost nemají :)
 4. Ahoj, na tomto rádiu Move&Fun nezprovozníš, Move&Fun je určeno pouze pro radia Funky. V případě tohoto novějšího Blues rádia, měníme rádio za Swing, a dodáváme držák telefonu s aplikací :)
 5. @Foliman ahoj, vyměníš patku v palubní desce (1S0035935B) a poté už ti tam sedne origo držák telefonu :)
 6. @HWSpeedy Já jsem ten Vojta :D :D Ten mezikus se vkládá mezi ty dvě části držáku :) (mezi nohu a ramena)
 7. Ahoj, patří na auta po modelové péči a faceliftu :) Každopádně do starších aut lze dostat výměnou té spodní patky která je v palubovce :)
 8. Ahoj, přiizpůsobení pouze ODIS + Online :) KM na maxidotu umí pouze SMOK :)
 9. Tak pro oživení tohohle tématu přidám pár fotek :)
 10. S tou už nějákej ten pátek také jezdím :) celkem fajn, ale půjde přešít do Alcantary jako zbytek auta, ta čínská "kůže" je nic moc. Manžeta už v alcantaře je, ale chce to prošívání, teď je to takové slabší :)
 11. @sam121 Zase taková hitparáda to není, příjde mi to jako kýč, vzhledem k tvaru blinkru. Každopádně : https://www.aliexpress.com/item/4000133570500.html - už jsem od tohohle prodejce bral víckrát a vždy vše ok :)
 12. DYXiCZ

  Zadní kamera

  @Mathev Ahoj, s kamerou už rok pohodově jezdím, bez radia z VW Up se ale neobejdeš, škodovácké rádio nemá osazené video chipy. Řešení je tedy uplně jasné, pořídit radio z Upa, přehodit přední panel, nakodovat na kameru a odblokovat CP ( CP přes VCDS neuděláš, musíš do autorizáku nebo k někomu kdo má on-line a pířístup na GeKo) Stačí se zastavit a mile rádi ti zástavbu provedeme, bohužel pro tebe to máš z ruky. (Praha/Liberec)
 13. Jak říkám byl to test, o tom že bych to tam nechal nemusíme polemizovat je to blbost :) Samosebou jsou to žárovky do zpáteček, ale tím že mám víc patic jsem to testoval všude :) Odkaz nemám, nekupuju ledky z tržnic jako aliexpress atp, beru ledky přímo od 3 nejvetších výrobců v číně (žádnej rebrand) :) PS-OffTopic: Mimochodem v předu mám 92W sadu v potkávačkách a 105W v dálkách :) A opravdu ty W mají , nechvával jsem i přeměřovat světelnej výkon, abych tu nepsal kraviny z krabičky :) (samosebou s teplotou, jak se ledky ohřejí výkon lehce klesá) Jen to nejsou ledky za 20$ ;)
 14. Dával jsem na zkoušku dozadu 36W led žárovky, po připojení 3 obrysovky jednotka světlo odpojila. Pak jsem zkoušel blinkry, 32W ledku :) po druhém bliknutí jendotka opět odpojla :) Po vytažení klíčku a znovu sepnutí, se to opakovalo :) Po vrácení origo žárovek zpět a opětovném otočení klíčku šlapalo vše jak po drátkách :) Obdobnej problém jsem řešil i u retrofitu zadních lamp z Upa na citigo :) když se do obrysu dali silnější žárovky, opakoval se stejný scénář jako s ledkama :) Podotýkám že ledky jsou kvalitní a mají podporu can-bus :) Na jiných autech normálně fungují :) Paradox č.2
 15. Tak zkoušej pořádně, po předelání zadních světel na vysoko výkonné led jednotka jednu po druhé odpojí :) Protože mají ty ledky moc velkej odběr :)
×
×
 • Create New...