Jump to content

DYXiCZ

Člen ŠKODA Klubu
 • Posts

  92
 • Joined

 • Last visited

About DYXiCZ

 • Birthday 10/24/1995

Contact Methods

 • Website URL
  www.fb.com/CarRetrofits

Recent Profile Visitors

1,792 profile views

DYXiCZ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

14

Reputation

 1. @ZdrubAhoj, nalakovat tu plastovou vroubkovanou palubku by bylo čiré bláznovství. Původně to tedy byla stříbrná lesklá
 2. @ZdrubAhoj, k ničemu. Buď je auto po nehodě, a je vyměněná palubní deska. Nebo si držák někdo dodělal.
 3. Mě na VW radiu (kvůli kameře) škodovácká appka normálně funguje, takže by neměl být problém ani u seatu :)
 4. Cenově instaluju komplet sadu Swingu za cirka 7000kč. (včetně lampičky, mikrofonu, instalace atp..) Sadu držáku na telefon pak za cirka 3000kč včetně onoho držáku. (+ frézování díry, nabíječka atp.) Swing+ se do NSF aut (naši prcci) nikdy nedával. Pouze klasickej Swing a Swing s DABem
 5. Přesně jak píšeš, u Swingu to funguje čistě přes mobilní Appku a musíš dotáhnou mikrofon pro HF a s tím je spojená i výměna stropní lampičky (za předpokladu že se vydáš cestou originálu) Ale máš aspoň štěstí v tom že máš tu možnost přejít na Swing :) Auta starší než 08/2016 tu možnost nemají :)
 6. Ahoj, na tomto rádiu Move&Fun nezprovozníš, Move&Fun je určeno pouze pro radia Funky. V případě tohoto novějšího Blues rádia, měníme rádio za Swing, a dodáváme držák telefonu s aplikací :)
 7. @Foliman ahoj, vyměníš patku v palubní desce (1S0035935B) a poté už ti tam sedne origo držák telefonu :)
 8. @HWSpeedy Já jsem ten Vojta :D :D Ten mezikus se vkládá mezi ty dvě části držáku :) (mezi nohu a ramena)
 9. Ahoj, patří na auta po modelové péči a faceliftu :) Každopádně do starších aut lze dostat výměnou té spodní patky která je v palubovce :)
 10. Ahoj, přiizpůsobení pouze ODIS + Online :) KM na maxidotu umí pouze SMOK :)
 11. Tak pro oživení tohohle tématu přidám pár fotek :)
 12. S tou už nějákej ten pátek také jezdím :) celkem fajn, ale půjde přešít do Alcantary jako zbytek auta, ta čínská "kůže" je nic moc. Manžeta už v alcantaře je, ale chce to prošívání, teď je to takové slabší :)
 13. @sam121 Zase taková hitparáda to není, příjde mi to jako kýč, vzhledem k tvaru blinkru. Každopádně : https://www.aliexpress.com/item/4000133570500.html - už jsem od tohohle prodejce bral víckrát a vždy vše ok :)
 14. DYXiCZ

  Zadní kamera

  @Mathev Ahoj, s kamerou už rok pohodově jezdím, bez radia z VW Up se ale neobejdeš, škodovácké rádio nemá osazené video chipy. Řešení je tedy uplně jasné, pořídit radio z Upa, přehodit přední panel, nakodovat na kameru a odblokovat CP ( CP přes VCDS neuděláš, musíš do autorizáku nebo k někomu kdo má on-line a pířístup na GeKo) Stačí se zastavit a mile rádi ti zástavbu provedeme, bohužel pro tebe to máš z ruky. (Praha/Liberec)
 15. Jak říkám byl to test, o tom že bych to tam nechal nemusíme polemizovat je to blbost :) Samosebou jsou to žárovky do zpáteček, ale tím že mám víc patic jsem to testoval všude :) Odkaz nemám, nekupuju ledky z tržnic jako aliexpress atp, beru ledky přímo od 3 nejvetších výrobců v číně (žádnej rebrand) :) PS-OffTopic: Mimochodem v předu mám 92W sadu v potkávačkách a 105W v dálkách :) A opravdu ty W mají , nechvával jsem i přeměřovat světelnej výkon, abych tu nepsal kraviny z krabičky :) (samosebou s teplotou, jak se ledky ohřejí výkon lehce klesá) Jen to nejsou ledky za 20$ ;)
×
×
 • Create New...