Jump to content

DYXiCZ

Uživatel
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

13 Good

About DYXiCZ

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 10/24/1995

Contact Methods

 • Skype
  bourn-23-

Recent Profile Visitors

1,144 profile views
 1. Tak pro oživení tohohle tématu přidám pár fotek :)
 2. S tou už nějákej ten pátek také jezdím :) celkem fajn, ale půjde přešít do Alcantary jako zbytek auta, ta čínská "kůže" je nic moc. Manžeta už v alcantaře je, ale chce to prošívání, teď je to takové slabší :)
 3. @sam121 Zase taková hitparáda to není, příjde mi to jako kýč, vzhledem k tvaru blinkru. Každopádně : https://www.aliexpress.com/item/4000133570500.html - už jsem od tohohle prodejce bral víckrát a vždy vše ok :)
 4. DYXiCZ

  Zadní kamera

  @Mathev Ahoj, s kamerou už rok pohodově jezdím, bez radia z VW Up se ale neobejdeš, škodovácké rádio nemá osazené video chipy. Řešení je tedy uplně jasné, pořídit radio z Upa, přehodit přední panel, nakodovat na kameru a odblokovat CP ( CP přes VCDS neuděláš, musíš do autorizáku nebo k někomu kdo má on-line a pířístup na GeKo) Stačí se zastavit a mile rádi ti zástavbu provedeme, bohužel pro tebe to máš z ruky. (Praha/Liberec)
 5. Jak říkám byl to test, o tom že bych to tam nechal nemusíme polemizovat je to blbost :) Samosebou jsou to žárovky do zpáteček, ale tím že mám víc patic jsem to testoval všude :) Odkaz nemám, nekupuju ledky z tržnic jako aliexpress atp, beru ledky přímo od 3 nejvetších výrobců v číně (žádnej rebrand) :) PS-OffTopic: Mimochodem v předu mám 92W sadu v potkávačkách a 105W v dálkách :) A opravdu ty W mají , nechvával jsem i přeměřovat světelnej výkon, abych tu nepsal kraviny z krabičky :) (samosebou s teplotou, jak se ledky ohřejí výkon lehce klesá) Jen to nejsou ledky za 20$ ;)
 6. Dával jsem na zkoušku dozadu 36W led žárovky, po připojení 3 obrysovky jednotka světlo odpojila. Pak jsem zkoušel blinkry, 32W ledku :) po druhém bliknutí jendotka opět odpojla :) Po vytažení klíčku a znovu sepnutí, se to opakovalo :) Po vrácení origo žárovek zpět a opětovném otočení klíčku šlapalo vše jak po drátkách :) Obdobnej problém jsem řešil i u retrofitu zadních lamp z Upa na citigo :) když se do obrysu dali silnější žárovky, opakoval se stejný scénář jako s ledkama :) Podotýkám že ledky jsou kvalitní a mají podporu can-bus :) Na jiných autech normálně fungují :) Paradox č.2 je že stejné led blinkry v předu problém nedělají :)
 7. Tak zkoušej pořádně, po předelání zadních světel na vysoko výkonné led jednotka jednu po druhé odpojí :) Protože mají ty ledky moc velkej odběr :)
 8. Netušíte někdo jak oddělit tělo zrcátka od nohy? Už mi v tom leží až moc peněz na to abych to zničil :D Je mi jasné že se nějak povolí ten plech na pružině, ale jak a čím s ním točit? :) @danikd ?? :)
 9. Ale je jen nemá signalizaci na budících BCM dokonce i dokáže odpojit zadní světla a blinkry když dáš ledky
 10. @pasat Ano zkoušel :) Osobně mám otestované clonítka z VW Polo 6R a VW Scirocco a pasují :)
 11. @JayBee1 zrovna plasty jdou velmi snadno, dal jsem to bez příručky a nic jsem nepolámal
 12. @PavkaKorčagin citigo nehásí pouze na budíkách, do jednotky chybu vyhodí u zadních lamp při vysokém odběru dokonce žárovky odpojí
 13. - lze zapojit nahoře v levém c sloupku, v konektoru pro víko kufru, +- 30cm kabelu + zapojit stejně jako ty u stropní lampičky stačí lehce vyvěsit stropnici a člověk ani nemusí demontovat žádné plasty, na vše je relativně dobrý přístup kabel od lampičky se pak dá pohodlně připáskovat v horním svazku vedoucím k anténě a kufru suma sumárum, je to cca 2m kabelu
 14. @Sebastian Samus - Sk Přes VCDS nebo jinou diagnostiku s podporou kódovnání.
 15. @RST A kam si to tedy zapojoval? Vzhledem k tomu jak je ta lampička spínaná, tam žádná extra dlouhá kabeláž není potřeba.
×
×
 • Create New...