Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Já jsem chtěl BRC které jsem předtím měl už 2x ale montážník mi řekl že jedině Landi renzo to má zmakle (2022) a to právě on předtím dělal ty brcčka. V tom roce měl prins určitý pevné nastaveny privstrik Po montáži jsem zjistil, že k tomu nemá hardwarový klíč (po telefonatech s dovozcem), aby mohl nastavit privstrik ale jakž takž to funguje. Dlouhodobá benzín je teď 0.87. Dnes jsem tomu dal v serpentinách při honičce s motorkou tak, že olej šel na 105 stupňů, což jak víme, je u tohoto motoru velmi výjimečně:) @patrikderka jak jsi na tom s montáží?
    • To záleží na tom, co je to za Columbus. Pod tím názvem se dodávalo x různých typů a provedení.
    • Co jsem koukal tak Karel montuje do TSiček BRC-Maestro, obdoba mého Prinse,dokonce tyto firmy i nějak spolupracují co jsem slyšel.Přivstřik benzínu maji uvedeno do 5 %,ale jak to funguje v praxi nevím.Ale vzhledem k tak malému přivstřiku benzínu jako ma Prins k tomu důvěru moc nemám.
    • Tak závada byla smazána a zatím vše v pořádku. Děkuji.
    • Nanést tenkou housenku -šipka- silikonové pasty po obvodu těsnicí koncovky zapalovací cívky.    
×
×
  • Vytvořit nový...