Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj, Mám O2 FL 2009. Mám světelný senzor i dešťák i origo mlhovky. Xenony s natáčením v zatáčkách. Ve VCDS nastaveno vše dle návodu, v Maxidotu taktéž. Přepínač světel v poloze AUTO. Nicméně ani tak se mi nedaří aktivovat CH/LH. Ať je světlo nebo tma... Někdo nějaký nápad/tip/radu? Díky moc. P.S. VCDS i HEX kabel obojí origo přímo od Ross-Tech.
    • Tyvogo a jak se s tím jezilo na dva válce? Jednou i 2,0 mpi zdech jeden válec a na tři to bylo celkem nejetelné.
    • staci z ALI. ja mam kabel asi druhym rokom a ak sa nic nezmenilo treba ratat s cenou 60-80 EUR. tie ktore su lacnejsie maju vacsinou fejkovy cip. samozrejme nejake opletacky s instalaciou sa mozu vyskytnut tak ci tak. ak neplanujete nic ine kodovat tak sa to ale aj tak asi neoplati. treba najst niekoho v okoli kto vam to spravi za 5 minut. prinajhorsom teda aj v skoda servise. vacsinou ked sa im ako na podnose ukaze co maju kde kliknut tak to uz vedia spravit
    • ŠKODA Octavia Nový přední a zadní nárazník s přepracovanou maskou chladiče dodávají modelu Octavia svěží vzhled. Vyspělé Matrix-LED přední světlomety druhé generace s novými designovými prvky Crystallinium a 36 individuálními světelnými segmenty zajišťují ještě lepší osvětlení silnice před vozem, a zároveň účinně chrání řidiče protijedoucích vozidel před oslněním.  Oliver Stefani, šéfdesignér Škoda Auto, říká: „Modernizovaný vzhled modelu Octavia zdůrazňuje charakter našeho nejprodávanějšího vozu a podtrhuje jeho výraznější rysy. Nový design přídě na první pohled zaujme ještě dynamičtějším vzhledem díky výrazným vstupům vzduchu v předním nárazníku a ostře řezaným, výrazným předním světlometům. Přední světlomety vytvářejí nový světelný podpis a obsahují dva LED moduly s novým designovým […] Článek ŠKODA Octavia – moderní dynamičtější vzhled se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
    • Mám 110kW 2021 naj. 230tis., dle sledování krabičky se regenerace spouští při zanesení 24g a pokud se tak dějě za jízdy, zůstane mě ve filtru 6 - 7g, pokud ale regenerace proběhne u stojícího auta, zůstane ve filtru až 15g a regenerace se spustí znovu další jízdu po zahřátí. Jezdím spíš město a regeneruje mě to cca po 200km.
×
×
  • Vytvořit nový...