Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Ahojte, denne jazdim 25km do prace, 25 km z prace, spolu teda minimalne 50km.   DPF sa regeneruje kazdych cca 150-180km. Najazd mam 133xxxkm.   S3 2020 fl, 140kw tdi, 4x4, 7st DSG   je to podla vas v poriadku? Cestou nemam ziadne kopce, cesta je viacmenej plynula.   momentalny stav 
    • Zdravím potřebuju zjistit kde se v autě nachází relé žhavení 038 907 281 D. Věděl by někdo? Díky  
    • Ahojte, asi jsem špatně otevřel kufr. Neví někdo prosím jak udělat základní nastavení přes tlačítko? Problém je ten, že když kurf tlačítkem zavřu, tak cvakne jednou, ale po druhé zámek už víko nepřitáhne. A je tam cítit vůle a na palubce svítí symbol, že kufr není pořádně dovřený 😞   Děkuji za pomoc.
    • Dakujem. Ja mam motor 1.5 ake dva o-kroužky myslíš ? @Pavel_RB
    • Pár dní zpět jsem zakoupil Ovci 4 gen. s cantonem. Doporučují prostorový zvuk je super. A stejně jako všichni ostatní tu jsem byl zklamaný z Basů. Říkal sem si to je prostě subwooferem v rezervě když je pod podlahou pod heverem a ještě pod příplatkovou gumovou podložkou do kufru musí to tlumit. Ejhle omyl. Zkusil jsem sklopit sedačky a basy následně byly úžasný silný a asi 20 minut sem jen poslouchal hudbu. Tedy problém je v tom, že zadní sedačky a víko kufru nějakým záhadným způsobem pro mě, hlavně to víko kufru dobře izoluje zvuk z kufru což je na jednu stranu dobře skrz hluk ale nešťastné pro subwoofer. Pokud by měl někdo nápad jak to vyřešit sem s ním.
×
×
  • Vytvořit nový...