Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo, zda by šla origo anténa na F3 zaměnit s "ploutví" ze superbu nebo OII.

Nejde mi jen o vzhled, kuny mi sežraly už druhý prut - asi jim moc chutná a je měkký  :kol-26:

OT::

To mi prosimtě řekni kde ti to sežraly, abych tam nejezdil, se svojim autem, zatím vím jen že jim chutná filc v motorovém prostoru a hadičky co vnich teče kapalina do ostřikovače,Ale tohle čtu poprvé, anténa.

Mně nedávno donesli do motorového prostoru housku se sýrem, ležela na té misce nad tlumičem ale stalo se to u mého druhého auta co mám v podpisu a to s ním stojím v podzemních hlídaných garážích a vidíš přesto obsluha neuhlídala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych do té výměny nešel. Skutečně platí, že ploutev je pouze pro GPS/GSM/nezávislé topení. Sám jsem na F2 výměnu za ploutev provedl (není to nic složitého) a příjem FM se rapidně zhoršil, takže jsem šel zpět do prutu. A to jsem zvolil relativně dobrou značku CALEARO, ploutev stála skoro 1000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT::

To mi prosimtě řekni kde ti to sežraly, abych tam nejezdil, se svojim autem, zatím vím jen že jim chutná filc v motorovém prostoru a hadičky co vnich teče kapalina do ostřikovače,Ale tohle čtu poprvé, anténa.

Mně nedávno donesli do motorového prostoru housku se sýrem, ležela na té misce nad tlumičem ale stalo se to u mého druhého auta co mám v podpisu a to s ním stojím v podzemních hlídaných garážích a vidíš přesto obsluha neuhlídala.

Není to ojedinělý jev, viz obrázek. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sou mrchy kousavý, asi si časem taky budu muset pořídít nějakou kuno-plašku  a hlavně asi koukat do motorového prostoru častěji než jen na dolití vody do ostřikovačů.

Editováno: , autor: ekr
Necituj přímo předcházející příspěvek - pravidla fora to nedovolují.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, info+foto v mem vlakne. Je to kratky prut puvodem ze Sharana.

Jestli to melo negativni vliv na prijem tezko rict, ve strednich Cechach je signal dobry vsude, takze to mozna pokryje druha antena ve skle.

Jeste se musi testnout vliv na DAB, tam se obavam, ze to prijem zhorsi. Resp. netusim, ktera z anten (nebo jestli obe?) prijem DAB zajistuji.

Nicmene, na test, jestli kunam chutna ci nikoliv, je to ponekud drahy pokus... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...