Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj všem, Řeším na kodiaqu 1.4tsi automat r.v2018 svítí závada ruční brzdy a front assist nebi dostupný. zavada ruční brzdy odkazuje na tlačítko se závadou C100C01 cely panel s ovládáním ruční brzdy je vyměněn, baterie nová. ale fyzicky ruční brzda přes autohold funguje neřešil prosím vás někdo tento problém.? predem dekuji.😌
    • Dobry den, viete odporucit nezavisleho odbornika na zapadnom/strednom Slovensku, ktory mi celu panoramu skontroluje, vycisti, namaze a nic nepokazi? Ev. by som dal nalepit PPF na celu strechu? Dakujem.  
    • Ono to chce občas otevřít návod k obsluze :  
    • Ahoj, to byla výstraha před kolizí. Pravděpodobně auto vyhodnotilo že se přibližuješ k autu před tebou moc rychle. Pokud nezareagujes včas tak auto začne samo brzdit. 
    • Dobrý den, mám kamiq 2 mesiace a dnes počas jazdy mi vyhodilo nejaku kontrolku aj so zvukovou signalizáciou, ale nie klasicku malú kontrolku, ale velkú na celu plochu medzi otačkomer a tachometer, bola to červená kontrolka na ktorej bolo auto a k nemu viedli akoby šípky. Svietilo to asi 5 sekund, nebol k tomu žiadny iny popis. Nikde nemôžem najst, čo to bolo. Dakujem za radu
×
×
  • Vytvořit nový...