Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • To vypadá jako by se braly značky pouze z kamery, má tvůj infotaiment zabudovanou navigaci? Pokud ne tak je to asi normální chování (auto neví kdy jsi projel křižovatkou kde platnost značky končí), pokud ano tak je důležité v infotaimentu povolit ať posílá PSD protokol stejně tak v kameře a pak v adaptacích kamery ještě zkontrolovat jestli je spravně nastavený fusion mode (jedna položka je znacky pouze z kamery druha bere data i z navigace)   // později jsem přečetl, že máš columbus
    • Tak nevím jestli jsem něco neudělal špatně ale někdy mi maxidotw vyhodí hlášku že čtení značek není k dispozici a mčm r pocit že i columbus neví kde právě je a ukazuje mi hodně dlouho stejnou značku.  
    • Je potrebne pri vymene skla v spatnom zrkadle dodrzat polaritu kablikov na vyhrievanie,alebo to je jedno?Je tam modry a hnedy.
    • Zajímavý, tak ono to působí jako šifra se saltem už v tý trojce (jsem se konečně dokopal k tomu odpojit tu klimatizaci a dát to konečně na ten správnej can). Jen teda idk proč, ale starting tlačítko ten salt nemá, ale klíček jo. Dálkáče jsou takový trochu specifický, protože tam jsou 1. 2 byty uplně random a dál to je ok, možná pseudorandom prefix.   Edit, tak to taky vypadá na šifru, protože i blinkry mají ten konec stejnej a liší se jen tím prefixem
    • Tak nevím,ale tohle použije opravdu je blázen.Jak můžete vědět,kolik oleje je do systému potřeba doplnit??Jak víte,kolik to v pixli je?
×
×
  • Vytvořit nový...