Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Ahoj všem, prodávám svůj stávající v nouzáku pojízdný vůz (prostě opravu už jsem nechtěl provádět a prodat s vadou), ozvali se mi na inzerát asi - 8 romů 15 turků 6 kamerunců 4 syřáni a můžu pokračovat kilometry textu dál.... tak jsem si řekl zkusím Turka - a a a ... no co vám budu povídat přijeli dva frajeři žasli nad tím že jim to prodám že to je fajnová kára apod. a pak mi řekli že mám jet kamsi do Prahy že to chtěj hned. Řikám to v nouzáku 50km nedá a když tak to bude eurotrip... a oni hm hm no tak na laně.... A já ale já to asi timhle způsobem prodat nechci. Tak mě asi půl hodiny lámali že to nejlepší co mě v životě potká je to prodat do zahraničí a že vydělám. Tak jsem si od nich vzal papíry s jakousi firmou v Belgii ale hlavně nechtěj nikde nic sami podepisovat, peníze ani neukázali (ale těch 5000 co jsem za to chtěl by snad vyndali i z fusekle dle zevření). Říkal jsem, že se nejdřív poptám na úřadě a asi po další půlhodině ujišťování jestli to stihne loď ve čtvrtek apod. snad jsem jim i slíbil, že Jumbo fakt umí lítat jen abych se jich zbavil. Tak a teď piště co si o tomhle všem myslíte ? Je to normální? Prý se tim živý... jakto, to stát jako fakt dovolí? Co by mě čekalo, máte někdo zkušenost? V čem je vlastně ten podvod? Nechce někdo auto na záchranu za přepis + dvě basy Plzní? Pač já už na tyhle lidi asi fakt nemam sílu, dneska mě to ujistilo, že vrakáč je to nejlepší místo pro auto s příběhem (kdo viděl 7 životů chápe vše :-), to auto jsem měl prostě hodně rád) . Díky za názory!
    • jj, títo pédečkári sa asi sťahujú podľa toho, kde udrie krupobitie. Firemnú fabču dávali opravovať do toho x-dentu. Tu v KE majú prenajatú halu a v nej vraj kopec partií aj zo zahraničia - nórsko, švédsko, anglicko, juhoafrická republika. 
    • Zdravím Vás,   mám taký problém, mám škodu 1.2 HTP 40kw r.v 2006. Dával som si jednému známemu mechanikovi (bývalej priateľky strýko) vymeniť štartér. Z opravy štartéra sa vyklula výmena rozvodov a hlavy na motore. A však od kedy mi to auto vyšlo z dielne tak sa mi stráca olej. Nie raz som už skoro zadrel kvôli tomu motor lebo som si nedával na to pozor. Stráca sa asi rýchlosťou že na dve plné nádrže benzínu sa mi stratí komplet všetok olej. Dolievam ho asi každý mesiac a pol doplna. Kedže počas procesu týchto oprav som sa s priateľkou rozišiel tak už nie je možné sa ku nemu vrátiť a nechať mu to znovu spraviť. Dal som to daľšiemu mechanikovi a on mi povedal že na to aby zistil závadu by musel rozobrať komplet celý motor porobiť zmeny a vyšlo by ma to asi na 500 € čož je veľmi veľa. Tak sme sa dohodli že mi vymení semeringy a uvidí sa čo dalej. Po výmene som mal pocit že už olej netečie no mýlil som sa, stále tečie. Najhoršie je že nedokážem dôjsť na príčinu, pod autom nemám nikdy žiadne flaky, motor nie je utečený po vizuálnej stránke nie je možné aby niekam von vytekal. Jediná možnosť je že sa spaluje v motore. Preto sa chcem spýtať, ak tu je niekto skúsený či by mi nevedel poradiť kde by sa mohla nachádzať závada lebo už som zúfalý a 500€ za opravu si nemôžem dovoliť dať tak len ako debil dolievam každý mesiac olej. Vec ktorú si všimol daný mechanik je, že sviečky od motora alebo od valcov už neviem sú docela zanesené olejom takže asi sa to teda v tom motore bude spalovať. Za každú radu budem vdačný.
    • @zwantak nám řekni jak to je když nesouhlasíš.
  • Create New...