Jump to content

mobil-man

Uživatel
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About mobil-man

 • Rank
  Junior
 1. U 18tek vidím jako výhodu to, že to nejsou eko nudle 205, ale aspoň 215/45 R18, ačkoliv třeba u O3 byly na 18kách 225/40... Alespoň u mnou objednaného kamiqa s 18 koly Crater to tak je a dle infografiky jsou širší pneu pouze na 18, viz https://www.skoda-storyboard.com/en/press-kits/skoda-kamiq-press-kit/infographics/attachment/kamiq_en_wheels/ Paradoxně na scalu jsou i 18ky jen v rozměru 205, takže tam se nudlového vzhledu volbou větších kol nezbavíte. Jinak samozřejmě rozdíl bude v tom, že na 17 to bude mít nižší spotřebu (menší hmotnost a styčná plocha) a lepší komfort na nerovnostech. 18ky v rozměru 215/45 budou lépe držet stopu na hladké silnici (či při vyšší rychlosti na dálnici) a budou lepší do zatáček. Já vzal 18 čistě kvůli vzhledu. Kdybych bral podle rozumu, beru 17.
 2. mobil-man

  MR 2020

  Já měl výrobu 36 týden 2019, výbava style plus extra a poziční světla ve dveřích a osvětlení nástupního prostoru mám. Zrcátka zatmavovací, sklápěcí, světla jsou zespoda... zvláštní.
 3. Zdravím. Mám auto vyrobené v září 2019, aktuálně najeto 800 km s DSG. Žádné cukání nebo nestabilní otáčky jsem ještě nepocítil, tankuji vervu 100. Možná že už do nových aut dávají nějaký aktualizovaný FW.
 4. Viz některé příspěvky zde ve vlákně. Není to nějakou speciální výbavou či barvou?
 5. Lak mám maple brown. Jinak liftback 1.5 tsi dsg style plus, paket extra, adaptivní tempomat a vyhřívané čelní sklo (z těch věcí nad pakety...).
 6. Tak už mám informaci od dealera, třeba se to někomu hodí. Objednáno 29. týden, do výroby má jít 36. týden. 👍
 7. Díky, graf či tabulku výkonu jsem samozřejmě hledal, ale žádné takové spojení mi forum nenašlo. Díky za odkaz na PDF s článkem, ten mi unikl.
 8. Ahoj, četl jsem v článku ve SM, že TSI mají na brzdě vyšší výkon než je výkon papírový. Nemáte někdo k dispozici graf, jak je na tom 1.5 tsi? Např. v porovnání s 1.4 tsi, obojí papírových 110 kw. Díky.
 9. Zdravím, objednával jsem novou OIII, nevíte, kdy může mít dealer od výrobce informace o předpokládaném týdnu výroby konkrétního vozu? Dostal jsem pouze obecnou informaci "cca 4 měsíce", ale samozřejmě bych s ohledem na plánování prodeje současného auta potřeboval přesnější termín. Díky.
×
×
 • Create New...