Jump to content

libor12

Uživatel
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About libor12

 • Rank
  Junior

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Já informace vidím stále aktuální, ale před týdnem mi nefungovalo odemykání a zamykání, pak to začalo na pár dní fungovat a dnes opět nefunguje. Pak týden s podporou řeším, že mi to píše "Služba online je dočasně nedostupná", když dám v infotainmentu Škoda Connect -> aktualizace nebo v nastavení navigace online aktualizovat POI. Dále mi tato hláška vyskakuje chvilku po zapnutí navigace. Zajímavé je, že například trasy a cíle zadané ve Škoda Connect se normálně aktualizují. Člověk by to až nazval amatérismem.
 2. Nikoliv, psal jsem, že jen při první jízdě jsem narazil na tři místa, kde mě to absolutně nesmyslně tahlo po cestách. Toto byla první zkratka: https://mapy.cz/zakladni?mereni-vzdalenosti&x=16.6228105&y=50.0966581&z=17&rm=9m6SSxX.aXUnfmhga8Y0gj92u a druhá: https://mapy.cz/zakladni?mereni-vzdalenosti&x=16.6257529&y=49.9589658&z=17&rm=9mOv8xXKJNO1Z4K9U-U1We Třetí si už bohužel přesně nepamatuji. Nepíšu to proto, abych zde hanil Columbus, protože víc než Vy bych si přál, abych navigaci mohl více důvěřovat a používat. Po první cestě ale zavládlo obrovské zklamání. Doplnění: Abyste neřekl, že pouze kritizuji, tak jsem poslal request na úpravu HERE map pro ty mé dva případy. Nedělám si ale iluze, že tou jednou cestou jsem našel všechny nedostatky v mapách.
 3. To nevím co dělám špatně, mám navolenou rychlou trasu a přesto mě to táhne i na šotolinovou cestu mezi baráky, aby mi to ušetřilo pár metrů oproti zatáčce po klasické silnici, případně mě to táhne vyježděnou polňačkou. S Waze jsem podobnou "chybu" nedělal. Předpokládám, že to bude ve špatných mapových podkladech, protože podobně mi zlobil i Garmin cca 10 let nazpět, ale přece jenom jsem čekal nějaký pokrok v této oblasti.
 4. Musím říct, že z tohoto pohledu je pro mě vestavěná navigace těžké zklamání proti Waze, které jsem doteď používal. Mapy mám aktualizované, auto ještě teplé z výroby a už během první testovací jízdy mě to 3x posílalo na polní cestu.
 5. libor12

  Karoq MR2020

  A ten pohybový senzor na KESSY tam není?
 6. libor12

  Karoq MR2020

  Taky jsem na to navýšení zíral. Ale není tam ani vypsaný konkrétní typ motoru a ze by se to zvedalo plošně se mi nechce zdát. Budu doufat, že u mnou chtěného 2.0 TDI 110 kW to tolik nebude 🙂
 7. libor12

  Karoq MR2020

  Podle toho dokumentu produkce MY2019 bude končit W27 a od W28 už by se mělo jet na MY2020. Mají tam ale výjimku na 1.5 TSI ACT Manual 110kW DSG (od W40), což moc nechápu. Že by toho měli tolik na skladě?
 8. libor12

  Škoda KAROQ

  Nevíte kdy lze očekávat první info o změnách v rámci MR 2020? Jsem vážný zájemce a teď přemýšlím, zda počkat na MR 2020 a mít možnost nové volby, nebo objednat v dohledné době s "rizikem", že dodávka stejně spadne do nového modelového roku. Nerad bych si pak rval vlasy, že jsem ještě chvilku nepočkal 🤔
×
×
 • Create New...