Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj, mohl bych vás poprosit o radu? Dnes jsem byl na prohlídce vozu VW Touran (ano vím škoda fórum) ale jde mi o stav motoru - 2.0 TDi 110kW EA288evo. Vůz vše ok, ale motorový prostor vypadal na 4lete auto s 100k velmi špinavý a po sundání krytu motoru jsem si všiml skvrn on oleje u 1. 3. a 4. vstřikovače (viz foto) a malá skvrnka byla taky pod railem. Co mě ovšem překvapilo je to, že u druhého vozu se stejným motorem (ale nájezdem asi 140k) byly skvrny na stejném místě, jen o něco větší. Nevíte prosím o co se jedná nebo zda je to na závadu? Měl jsem za to, že s pravidelnou péči by se tohle objevovat s takovýmto nájezdem objevovat nemělo. Moc vám děkuji za rady. J
    • Snad umíš používat Google?   https://erwin.skoda-auto.cz/
    • @fsociety19xdoplnil jsem ještě pár fotek.Je na nich vidět i osazení,které přijde zastrčit pod loketku.Jinak to drží pevně.
    • Tak já jsem již ohledně LPG out, ale kdybych vybíral, tak bych šel pouze do roky odzkoušeného systému a hlavně roky zkušenostmi nabytého montážníka. Proč si neuděláte zastávku u Karla a nehodíte s ním řeč ? Dostali by jste informace z první ruky a ověřili, že Karel ještě vůbec žije 🙂
×
×
  • Vytvořit nový...