Jump to content

Exteriér

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic

• Aktuální příspěvky

• Ďakujem Vám za informácie. Kontaktoval som aj infolinku cez support mailom. Posunuli túto informáciu ďalej, neviem ako dlho a či funguje support Škody spoľahlivo. Tak uvidíme. Mapy som si aktivoval na mesiac zadarmo. Uvidím ako je to s funkčnosťou. Zatiaľ overujem funkčnosť spolu s android auto pretože mám zaplatený sygic ako i tomtom tak skúšam. Android auto zatiaľ funguje bez problémov s Bolero autorádiom bez zásekov, Ako prosím Vás funguje načítavanie zakúpených resp. na skúšobnú dobu aktivovaných doplnkov cez škoda market. Musím byť pripojený na vlastnú Wifi alebo využíva tú ich esim vo vozidle. Toto mi celkom nie je jasné.
    • Poteší, ušetrené peniaze. 
    • Nema nahodou nekdo info ze Skodovky kdy bude mozne objednavat/konfigurovat FL 1.5tsi DSG? Od dealera jsem se nic nedozvedel, diky.
    • Minuly mesiac: - novy intercooler kvoli miznucej chladiacej kvapaline = 990 eur   - vymeneny olej, vsetky filtre, olej v haldexe = 270 eur   - vymeneny olej v dsg, predne dcc tlmice + ulozenia a silentbloky = 1150 eur
    • Však já nic nevím, jen mám takové tušení. Proto jsem u tebe psal "možná může" 😁.
  • Create New...