Přejít na obsah

Xenony v parabole


Benik

Doporučené příspěvky

Zdravim,

jen chci napsat nazor na xenony ktere jsem si poridil. Ale ne cele lampy ale jenom vybojky a moduly... Fakt muzu doporucit. Normalne se to flakne misto H7- lehce se ohne ten dratek a sviti to. Fakt se to neda srovnat s H7. Samotna Fabie sviti jako hovado ale tohle, fakt nadhera. Muzu jenom doporucit. Sehnal jsem to komplet za 3500,- jsou to D2S a opravdu to nema chybu. Ma nekdo podobny nazor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To martinov: Jo v pohode, ale prijde mi to mnohem levnejsi nez svetla z RS a vysledek je uplne stejny, ba naopak sviti to jeste mnohem lepe... tak nevim proc usuzujes ze je to prasarna. akorat se tam pridela trafo a jede se... urcite mas ty svetla s cockama tak proto :D .... v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To martinov: Jo v pohode, ale prijde mi to mnohem levnejsi nez svetla z RS a vysledek je uplne stejny, ba naopak sviti to jeste mnohem lepe... tak nevim proc usuzujes ze je to prasarna. akorat se tam pridela trafo a jede se... urcite mas ty svetla s cockama tak proto :D .... v pohode...

No mě to zas tak levnější nepřijde, origo xenony se tu daj sehnat zak za 9000,- což vychází 4500,- na světlo a to je určitě lepší, než nějaká dodělávka, za kterou ti policajti můžou dát kopr... B) ale pokud jsi spokojenej, budiž ti přáno -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to olozx6r: ostrikovace svetel tam nahodou mam (elegance)... takze v poho... a az pojedu na stk tak je jednoduse vyndam a dam H7... a cidla na naprave tam nemam:-) stejne se porad serou :D

a policajtu se nebojim, muzou mit kecy jen kvuli ostrikum a ty tam mam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tohle radsi nebudu komentovat, pac bych se zase rozvasnil :D Takze jen ve zkratce. Xenony bez cocek jsou na dve veci - oslnujou, to vime vsichni. A nepomuze ti ani rucni naklapeni. Nehlede na to, ze to je opicarna.

Ano, ja mam origo xenony, dodelavane. A proc jsem je zvolil? Protoze to neni opicarna, ma to cocku - tudiz adekvatni parabolu a nemusim nikde nic resit. Ostrikovace uz mam pripravene k montazi... A chces neco rict? Origo xenony me prisly na tolik, co tebe neorigo :D Ale v pohode -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužél i Já se musím přidat k skupině která to odsuzuje. Podle mě obecně zastavbové kity stojí za prd. Nehledě na to, že po tom policajti (teda aspoň co jsem slyšel) teď v Brně nějak jdou...jak jsou xenony bez čočky tak se nějak moooc zajímaji. Mimochodem jsem už i viděl rozteklou parabolu resp. byla černá a už neodrážela světlo. Nj někdo chtěl ušetřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO fISHKA: vis oni se daji ty lampy sklopit jeste vic... je tam takovej sroubek- vlastne dva. jednim stelujes doleva a doprava a dalsim nahoru a dolu... Jeste na me nikdo neblikal... to je divny vid....

kluci ja se s Vami nechci hadat.... ach jo...

vím jak se regulují světla ;) Vůbec mi nevadí přestavby světel na xenony, ale prostě nesouhlasím s tvým řešením - kup si tam alespon D2R výbojky, který jsou na to stavěný... :ph34r:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co k tomu rict - Martinoslav zrejme vi, co se mi ted honi hlavou, prilis rozepisovat se nebudu, jen par vet.

Ze se do takovych prestaveb cpou lidi, co o tom nic nevedi a jeste rikaji, jak je to s D2S v normalni parabole super, fakt děs běs.

Benik: To ze na tebe jeste nikdo neblikal bude zrejme tim, ze ti dotycni byli tak oslneni, ze ani nenasli packu na dalkovy (at zije nadsazka).

Snad to pochopis, az jeden z tech oslnenych protijedoucich trosku ztrati orientaci a podiva se ti treba celne do motoroveho prostoru - upozornuji, ze nic takoveho nikomu nepreju.

Kdyz prestavba na xenon (byt nelegalni), tak za pouziti seriovych nebo homologovanych komponentu.

Editováno: , autor: Maverick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

jen chci napsat nazor na xenony ktere jsem si poridil. Ale ne cele lampy ale jenom vybojky a moduly... Fakt muzu doporucit. Normalne se to flakne misto H7- lehce se ohne ten dratek a sviti to. Fakt se to neda srovnat s H7. Samotna Fabie sviti jako hovado ale tohle, fakt nadhera. Muzu jenom doporucit. Sehnal jsem to komplet za 3500,- jsou to D2S a opravdu to nema chybu. Ma nekdo podobny nazor?

No svítivost je určitě super, ale origo xenon světla jsou origo xenon světla. Ty jsi do klasických otevřených parabol dal výbojky D2S??? No já jsem něco málo četl o těch přestavbových sadách a ti kteři se tím zabývají profesionálně tak všude píšou a publikujou to, že do otevřených světlometů, kde žárovka nemá stínicí krytku, se mají dávat stíněne výbojky D2R, nikoli D2S, protože ty jsou určeny pro světlomety, které mají mají čočku, která už má v sobě stínicí clonku. Tak nevím jestlí je to dobré, dávat D2S do klasiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už tam mam D2R takze v pohode... rozdil jsem moc nepoznal... Ja teda nevim, ale kluci u nas v praci to maji už 2 roky na svých fabiich a ze by se rozteklo plexi nebo neco takoveho co tady psali se fakt nestalo...

no nic ja jsem proste spokojen, vcera prijel kamos s normalnima xenonama a fakt nevidim rozdil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už tam mam D2R takze v pohode... rozdil jsem moc nepoznal... Ja teda nevim, ale kluci u nas v praci to maji už 2 roky na svých fabiich a ze by se rozteklo plexi nebo neco takoveho co tady psali se fakt nestalo...

no nic ja jsem proste spokojen, vcera prijel kamos s normalnima xenonama a fakt nevidim rozdil...

ono zalezi jak je otocis - D2R maji stinitko... Vybojky maji vetsi účinnost než halogeny - že by ti rozteklo plexi nehrozi. To se ti driv roztece parabola...

Schvalne si stoupni 2 metry pred zed a poslit halogenem a pak z toho sameho mista vybojkama - lom svetla musi byt ve stejnem miste (jak horizontalne tak vertikalne). Pokud je vys nebo se nelomi , tak oslnujes... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužél i Já se musím přidat k skupině která to odsuzuje. Podle mě obecně zastavbové kity stojí za prd. Nehledě na to, že po tom policajti (teda aspoň co jsem slyšel) teď v Brně nějak jdou...jak jsou xenony bez čočky tak se nějak moooc zajímaji. Mimochodem jsem už i viděl rozteklou parabolu resp. byla černá a už neodrážela světlo. Nj někdo chtěl ušetřit...

Přesně tak - taky znam jednoho co se chválil jak mu to svítí ale vydrželo mu to asi pul roku - na parapole se objevila jakoby matná vrstva a konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužél i Já se musím přidat k skupině která to odsuzuje. Podle mě obecně zastavbové kity stojí za prd. Nehledě na to, že po tom policajti (teda aspoň co jsem slyšel) teď v Brně nějak jdou...jak jsou xenony bez čočky tak se nějak moooc zajímaji. Mimochodem jsem už i viděl rozteklou parabolu resp. byla černá a už neodrážela světlo. Nj někdo chtěl ušetřit...

Přesně tak - taky znam jednoho co se chválil jak mu to svítí ale vydrželo mu to asi pul roku - na parapole se objevila jakoby matná vrstva a konec.

To je to stejné jak jsem zmiňoval já...lesklá parabola se jako kdyby "opálí" a zčrná-zmatní a přestane už odrážet světlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...