Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Nějak teď nestíhám... V první řadě je třeba zjistit, kdo vůbec na jihu je :D a může dorazit... Mě samotnýmu od přístího pátku zase začíná škola (resp. VŠ dálkově) a to znamená, že mám od příštího pátku a pak každejch dalších 14 dní pátek a sobotu zabitou:( Takže když to tak vezmu, klidně nadhodim pro mě nejbližší možné datum 3.3.2007 ;) Myslim si, že neni problém spojit srázek s Fábkama, Roomsterama, O2 i Supama, jak tuning tak série. Zatim se tu objevilo 5 lidí a to si myslim, že je na nějaké plánování celkem málo :(

Takže lidičky HLAŠTE SE, NAVRHUJTE, AŤ SE NĚJAK DOMLUVÍME!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo :unsure:  A co to takhle spojit s okolím??? Vodňany, Budějky... Takovej mini jihočeskej srázek? :D

Prosimtě je možný že jsem tě dneska potakal v Písku v sedm rano?

Určitě ne ;) O víkendu možná, jsem z Protivína, takže v Písku jsem každou chvíli, ale přes tejden dělám v Práglu :disgust: A dovolenou zrovna nemám... Jinak letiště v Krašovicích by bylo super :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo :unsure:  A co to takhle spojit s okolím??? Vodňany, Budějky... Takovej mini jihočeskej srázek? :D

Prosimtě je možný že jsem tě dneska potakal v Písku v sedm rano?

Určitě ne ;) O víkendu možná, jsem z Protivína, takže v Písku jsem každou chvíli, ale přes tejden dělám v Práglu :disgust: A dovolenou zrovna nemám... Jinak letiště v Krašovicích by bylo super :D

Tak nic,asi ma nekdo v Písku podobnou jako ty.To letiště je prave dost super,ale nevim jak je to s vlastníkem pokusím jse to zjistit.Mám ale zato že už tam neco nedavno bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2)mohli bychom to při malé účasti spojit s fabiákama?

Jéé, já už se hlásill i jako Fabiák :p

jo,já tě neznám ani ty kluky výše ale optej se jich jak se rozhodli,když to tu založili tak mají právo rozhodnout!myslím ale že to půjde!

Uvidíme co se z toho vyklube. Ale aspoň byste konečně viděli pořádný auto :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...