Jump to content

čaučau

Uživatel
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About čaučau

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. čaučau

  Motor 2.0 TSI 206 kW

  Zatím nejmenší spotřeba. Režim Normal.
 2. čaučau

  Virtual Cockpit

  Klasické budíky mi vůbec nesedí k novému columbusu, hlavně ten maxidot uprostřed. Interiér s virtual cocpitem působí úplně jinak. Záleží i na tom, jaký vzhled zvolíte. Budíky ve virtual cocpitu mi přijdou moc velké a v kombinaci s mapou se to snad ani nedá použít.
 3. Aha, díky za odpověď. Co tu předtím dával fotky Aleš_BX, tak sem tam viděl satelitní snímky a jestli fotky odpovídají datumu příspěvku, tak služba musela 20. Ledna ještě jít?
 4. čaučau

  Motor 2.0 TSI 206 kW

  Ale já už nic neporovnávám jenom sem chtěl vysvětlit, proč k porovnání vůbec došlo. Jediné, co sem znal byl ručičkový ukazatel, který jak už teď vím neukazuje teplotu oleje.
 5. Docela mě zklamalo, že google earth už nefungují. Prý má škodovka nějaký problém s googlem a satelitní mapy teda nejdou, jedině přes apple car play.
 6. čaučau

  Motor 2.0 TSI 206 kW

  Vím. Právě sem zvyklý na ručičkový ukazatel a nebyl sem si jistý, jestli 104 není moc. Zatím teplota nešla nad 105°, když stojím, tak kolem 100°, při jízdě v normálu 103°.
 7. čaučau

  Virtual Cockpit

  Jde u virtual cocpit nastavit, aby se při nástupu do auta načetl poslední uložený design budíků? Vždy se ukáže ten první a musím se proklikat až na konec... Díky
 8. čaučau

  Motor 2.0 TSI 206 kW

  Najeto zatím prvních 700km. Chci se zeptat, je normální, aby teplota oleje byla okolo 105°? Předtím sem měl fabii 1.2tsi, kde byla ručička pořád na 90°. Tady už je to digitální a píše mi to třeba po 10min stání 104°. Díky
 9. čaučau

  Superb modelovy rok 2019

  Takže to nakonec de. Prej akorát není v konfigurátoru, ale jde to přiobjednat tak, jak je to v ceníku (za 1900kč). No je to na hlavu. Kdybych se ho neptal dvakrát, tak by si to ani neověřil a neměl bych to tam. Toho superba sem si konfiguroval a díval se na něj už cca od července a tehdy to tam taky nebylo.
 10. čaučau

  Superb modelovy rok 2019

  Tak teda ty akustická skla sou v rámci LaK jak už psal Lumír. Co se týče toho ovládání ze zadních sedadel řekl, že se ještě zeptá. Počítám ale teda už s tím, že to úplně oddělali, Škoda
 11. čaučau

  Superb modelovy rok 2019

  SK už je teda jasné. Zítra se zeptám prodejce, jak je to tady a dám vědět. Doufám, že už je to tam automaticky a neoddělali to úplně. Akustický paket má buď SK navíc, nebo to má CZ už v základu třeba od Style, nebo od LaK jako sunset, na to se zeptám taky.
 12. čaučau

  Superb modelovy rok 2019

  Na SK konfigurátoru máte ten akustický paket se sunset paketem jako příplatkovou výbavu. CZ má sunset v ceně LaK tak doufám, že to tam třeba je součástí toho sunsetu. To el, nastavení spolujezdce ze zadního sedadla sem tam ale neviděl ani za 0e tak už to asi oddělali všude.
 13. čaučau

  Superb modelovy rok 2019

  No to je taky řešení. Ona taková situace nastane 1x za rok takže to není nic hrozného. Jenom sem chtěl vědět, jestli to tam bude a pokud ne jestli je možnost to tam přidat dokud ještě můžu. V pondělí zavolám prodejci a zeptám se, jak to teda opravdu je pro ten model 2019. Co tu kolega dával CZ ceník 2018 tak tam je možnost si to připlatit, Tady v aktuálním konfigurátoru to už ale není takže si myslím, že buď už to tam je v základu LaK a nebo to už zrušili, ať už před FL nebo úplně.
 14. čaučau

  Superb modelovy rok 2019

  Na konfigurátoru to vůbec není to samé akustická skla. Na SK to vidím... Hodí se to např. když se jede na chatu, tak bývá naložené auto a člověk za spolujezdcem si většinou ještě něco dává pod nohy a je dobré, když si tu sedačku může posunout sám jak se mu hodí. Za 0€ nebo klidně i těch 1700kč bych to tam určitě chtěl.
 15. čaučau

  Superb modelovy rok 2019

  A to je model 2019?
×